• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update posledne tri dni
#81
Stratil som kľúče od bytu. Na kľúčenke som mal číslo bytu. Teraz neviem ani kde bývam. Môžete mi pomôcť?
  Odpovědět
#82
Možeme prilož log a do hodinky máš kluče v ruke a možeš zase bývať  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#83
(15.05.2020, 12:42)Pytkin Napsal(a): tomy80 : nie su to proxy .. Ale to ty ako odbornik urcite vies .. neviem preco klames .. plati ta webshare ?
Ano dostávám to ve stravenkách Big Grin  Dokonce jsem si zkusil kra na měsíc. A sekají se soubory i okolo 4GB na lince 150 Mbps sorryjako.. Ty tu zuřivě vychvaluješ kra až do nebes. Jak to je super SK projekt, protože to je na Slovensku tak to pojede nepřekonatelně. Nejsi Ty spíš placený za propagaci, když tak vychvaluješ že to určitě bude dokonalé? Zkus si najít geolokaci např. této IP abys viděl, jak ty slovenské servery jedou Big Grin  např 217.16.188.36
  Odpovědět
#84
a k čomu je nám tu ako dobré ?
asi dementi a mentálne zaostalí nemaju čo zas na robote , že pepane ?  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#85
(16.05.2020, 22:11)tomy80 Napsal(a):
(15.05.2020, 12:42)Pytkin Napsal(a): tomy80 : nie su to proxy .. Ale to ty ako odbornik urcite vies .. neviem preco klames .. plati ta webshare ?
Ano dostávám to ve stravenkách Big Grin  Dokonce jsem si zkusil kra na měsíc. A sekají se soubory i okolo 4GB na lince 150 Mbps sorryjako.. Ty tu zuřivě vychvaluješ kra až do nebes. Jak to je super SK projekt, protože to je na Slovensku tak to pojede nepřekonatelně. Nejsi Ty spíš placený za propagaci, když tak vychvaluješ že to určitě bude dokonalé? Zkus si najít geolokaci např. této IP abys viděl, jak ty slovenské servery jedou Big Grin  např 217.16.188.36
Sorry, ale dnes vecer nic neseka, dali to nejako dokopy.
  Odpovědět
#86
Temporal : mozno natiahli dalsi kabel medzi webshare a krasku aby to proxy viac stihalo .. pepani Smile
  Odpovědět
#87
cernavoda : ved to mozes vratit .. Ked bude o jedneho menej , aspon to nam ostatnym pojde dobre .. Big Grin
  Odpovědět
#88
(15.05.2020, 22:47)Nobody Napsal(a): Od včera večera mi nefunguje SC a stále mi vypisuje server error. Môže mi niekto prosím poradiť ako to spustiť? Budem vďačná za akúkoľvek radu. Už som týždeň zaregistrovaná na kra.sk. Išlo to dobre ale od včera to nefunguje. Skúšala som reštartovať box, odhlásiť sa a prihlásiť sa znova no bez výsledku.
to nejsi sama me to taky nejde
  Odpovědět
#89
(17.05.2020, 16:42)Pytkin Napsal(a): @Pytkin tvá odpověď je hodná nicku. 
Zaplatils -> nejsi spokojen -> odejdi. Svou úlohu blba jsi splnil, tak vyfič. Dobrá rada kolegovi.
  Odpovědět
#90
Neviete.mi poradit?
  Odpovědět
#91
@"Majka9999" 
jasne ze ano
odpoved je 42
  Odpovědět
#92
cernavoda : staci ci tat toto forum .. vsetko je tu napisane ..
  Odpovědět
#93
a co by si chcel za odpoved. niekolko krat tu je napisane, ze sa na tom pracuje. kra.sk nestiha , server je pretazeny. Treba len vydrzat a byt trpezlivy.
kto ti kazal platit? niekto odtialto? bbaron? myslim si, ze si si to zaplatil ty z vlastnej vole. Mohol si si najprv precitat forum a na zaklade toho sa rozhodnut. Alebo ked si doteraz bol spokojny s bbaronovov robotou, tak ho jednoducho podporit, zaplatit kra a pockat si na opravu. Za seba mozem povedat, ze tento vikend kra.sk s SC isla paradne. Ziadne zamrznutie, sekanie filmu a podla dalsich prispevkov som neni jediny kto si toho vsimol.

Tiez si nenapisal o akz stream islo, na akom nete atd. Najrozumnejsie by bolo, keby ti, co nevedia vydrzat a chodia sem len osocovat a pisat sem blbe otazky, na ktore je tu vela odpovedi, dali pohov. Na mesiac si nasli inu zabavu ako cumenie na SC a ked sa to utrasie a pripojenie stabiluzuje, tak sa vratili a podakovali bbaronovi a chalanom od kra.sk za dobru pracu.
  Odpovědět
#94
(18.05.2020, 21:40)cernavoda Napsal(a): Pytkin-mám zaplaceno 14 dní,forum jsem přečetl tam a zpátky,ale nic pozitivního jsem tady nevyčetl.Peníze poslány,ale koukatelnost bídná a nikdo nedává vědět co s tím.Jenom čekat.Ale v tom případě se mělo počkat i s placením.
Nevymyslaj si, od posledneho vikendu to ide super. Precitaj si posledne prispevky na tomto fore, potvrdzuje to viacero ludi. Takze ak tu chces klamat a prudit, tak chod inde.
  Odpovědět
#95
Mozem potvrdit tento vikend pozrete 3 filmi a viacero rozpravok a vsetko OK
  Odpovědět
#96
Mozno nam to na KRA uz ide lepsie preto ze cesi sa presunuli na WS :-)))) a zostali sme tu my slovaci sami ako kol v plote :-)
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
  Odpovědět
#97
WShosting ma vcera skor pokles .. zatial ziadne velke navysenie tam neni ..

[Obrázek: week]

Ale je fakt ze kraska ma pokles cez weekend :

[Obrázek: week]
  Odpovědět
#98
@Pytkin
Tam je len v01.kra.sk, s01.kra.sk nejde cez nix, ale cez peering.cz a k tomu je len celková štatistika.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)