• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nic nefunguje
#41
(18.05.2020, 06:51)guru Napsal(a): Tento víkend som už problémy nemal, ako vy?
Tiez tento vikend v poriadku Angel
  Odpovědět
#42
Ahoj chlapci, tak se zdá, že se blýská na lepší časy -  za mne víkend na jedničku ! Pokud se to bude ještě zlepšovat, tak velká pochvala  Smile
  Odpovědět
#43
(15.05.2020, 00:44)Pytkin Napsal(a): GRU : SC funguje ale len s novym uloziskom .. JE tu plne forum toho , tak citaj .. najdes odpovede na vsetky tvoje otazky ..
Nic jsem nenašel můžeš prosím poslat odkaz
  Odpovědět
#44
Ahoj, tak ma zaujíma či sa to zlepšilo s prehravanim. Ide to v pohode? Nieje to preťažené ? Idú filmy ako na starom SC ? Ďakujem
  Odpovědět
#45
Máme problém zaplaťiť si 3eury na mesiac a testnuť si ?
akosi netušíme aký box aké kodi aké TV ,a staré sc je čo ?
kdo ti tu dá relevantnu odpoved ked nik nevie na akej krabici od topánok to budeš pušťať ?
ale všeobecne je to lepšie ako pri prvých testoch , tak skus alebo neskus ale tieto otázky su tu fakt zbytočné  Dodgy
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#46
Veď v tomto vlákna sa to rieši a nevidím nikde aby niekto spomenul akú má mašinu ? Tak neviem načo také hate. Je jedno aký máš box keď je server preťažený ako sa spomínalo v tomto vlákna. Za ďalšie načo budem vyhadzovať 3,50€ za niečo čo nebudem môcť používať. Veď mi pošli €ura a ja to otestujeme keď sa tu ohanas v zmysle že ti je 3,50€ nič. Nerozumiem takým komentárom ...
  Odpovědět
#47
aktualizuj si podpis v nastavení fora !  a všetci vidime čo vidieť máme
ide to dobre ak máš dobrý net a dobrý box a čo ti to mám poslať ? si robíš srandu ? to nemáš 3 ečka na test ?
tak si pusť TV Lux z DVBT - bez komentára další z xbmc pre mna jasná vec  Cry
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#48
Ja nechcem aby si mi niečo posielal bolo to písané ironicky. Aké xbmc? Adresu fóra mám z doplnku. Ale nemá to význam priatelu asi ďalšia diskusia. Ale ok aj tak dik 👍
  Odpovědět
#49
Najsik : vela ludom to vzdy chodilo dobre .. Takze si to naozaj musis otestovat sam ..
  Odpovědět
#50
Posledne dni ide vsetko ok, aj filmy aj serialy, aj 4K HDR( aj 50Gb filmy) , dakujem  BB aj kra
n vidia, 100 Mbps linka
  Odpovědět
#51
legálne , ako tvoj nick .
♕♕♕♕
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)