• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK
#61
Zdravím, stream-cinema načítava film/seriál, ale po chvíli vypadne.
Log tu: 
Kód:
https://drive.google.com/file/d/1DvzYsh5a3Bs_b76_k1mY0qcXKwccL0Zy/view?usp=sharing
#62
Mam ten isty problem, vyzera to na vypadok b01.kra.sk servera
#63
(15.07.2020, 20:42)Misho123 Napsal(a): Mam ten isty problem, vyzera to na vypadok b01.kra.sk servera

Už to ide.
#64
(15.07.2020, 20:42)Misho123 Napsal(a): Mam ten isty problem, vyzera to na vypadok b01.kra.sk servera
Aj ja mam ten isty problem kolečko sa toči ale film nespusti.Neviete čo sa deje?
#65
zdravim vobec mi nejde z repozitara nainstalovat stream cinema stiahne ho ale instalacia zlyhava
#66
(21.07.2020, 08:57)josuaqvo Napsal(a): zdravim vobec mi nejde z repozitara nainstalovat stream cinema stiahne ho ale instalacia zlyhava
 Ahoj nemáme vešteckú guľu. Na akom stroji to inštaluješ, akú verziu Kodi používaš atď......Bez týchto informácií nevieme pomôcť
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
#67
je to tvbox h96max kodi 18.6 repozitar mi stiahne ale nejdemi nainstalovat ziadny plugin z neho
#68
instalacia mala problem z google play ale ked sa nainstaluje kodi cez apk tak to uz ide bez problemov doinstalovat streamer cinema sk cz
#69
Po přenastavení domácí WIFI od dodavatele internetu (možná spojeno se změnou IP adresy) přestal kompletně fungovat plugin "Stream Cinema CZ/SK".

Upřesňuji - plugin nefunguje na Androidech na síti IPv6, po zákazu IPv6 začne plugin fungovat.
#70
provider asi nepodporuje IPv6 ... stream cinema ma IPv6 a ked ti to zariadenie na IPv6 resolvne, tak sa snazi pripojit, ale marne ... inak neviem co by to asi tak mohlo byt.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#71
(09.10.2020, 16:53)radhul Napsal(a): Po přenastavení domácí WIFI od dodavatele internetu (možná spojeno se změnou IP adresy) přestal kompletně fungovat plugin "Stream Cinema CZ/SK".

Upřesňuji - plugin nefunguje na Androidech na síti IPv6, po zákazu IPv6 začne plugin fungovat.
 a ako zakazat  IPV6
#72
dnes se mi seka stream cinema. pouzivam i vpn, ale stejny problem. je dnes nejaky problem?
#73
@"gunner" ako sa ti to prejavuje? ja ziadny problem nemam a nemal som ho ani vcera.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#74
(24.10.2020, 14:39)BBaron Napsal(a): @"gunner" ako sa ti to prejavuje? ja ziadny problem nemam a nemal som ho ani vcera.

no, od patku vecer se to neskutecne seka. pustim film (jedno jestli SD nebo 4K) a od zacatku se to seka.

Pouzivam StreamCinema pres Enigmu (vu+).

Myslel sem si ze mozna muj provider (Telekom v Nemecku) blokiuje streaming, ale i VPN nepomaha.

Ma nekdo podobnou zkusenost?
#75
@"gunner" ani moc nie ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#76
no nevim, kazdy vecer to zacina. pres den to jede bez problemu. nebude to ze server kra je pretizeny?
#77
Stejný problém, seká se to šíleně. Naprosto nepoužitelný a to se jedná o 1GB soubor.
#78
Evidujete nějaký výpadek? Nejde nic spustit.
#79
Potvrdzujem po spusteni cohokolvek cez SC mi bud neurobi nic alebo vyhodi hlasku nejaky doplnok zlyhal.
#80
(02.11.2020, 15:16)hasbend Napsal(a): Evidujete nějaký výpadek? Nejde nic spustit.

Momentálně už zase funkční.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)