• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4K - hardware, streaming, setting, skusenosti
#21
Duo4K : Z toho co tu pises , je jasne kto tomu rozumie a kto je vedla .. Viac uz nebudem hrach na stenu hadzat .. Nema to zmysel ..
  Odpovědět
#22
Zvuk je podla mna samostatna kapitola, ktora  je velmi obsiahla a vcelku problematicka zvlast pri filmovych dekoderoch a typoch.
Navrhujem vratit sa k 4K obrazu Cool  streame po sieti a spracovani. Ake mate nove skusenosti pri pozerani zo Stream Cinema ? evidentne sa to zlepsilo,
aspon subjektivny pocit.
LG OLED 55CPLA BOX HK1 X3 Quadcore S905X3 Android9 Ethernet 1G Dolby Atmos Vision
  Odpovědět
#23
hdr    aj 4K  stream  bez problémov .
♕♕♕♕
  Odpovědět
#24
Adam : Ja som im to 3x napisal ..
  Odpovědět
#25
Napisal som v tretom prispevku presne akeho zvuku sa to tyka a taktiez akeho nie, ze zvuk Dolby True-HD DTS-HD a podobne je "out of range" v suvislosti vyvoja zvukovych formatov to bolo myslene.
LG OLED 55CPLA BOX HK1 X3 Quadcore S905X3 Android9 Ethernet 1G Dolby Atmos Vision
  Odpovědět
#26
mňa zaujíma tá zostava , čo máte doma , ako vám to ide . ja mám iba panasonic 5.1
♕♕♕♕
  Odpovědět
#27
DENON AVR S750 (7.2), pravda je, ze sa to neda vychutnat ako by bolo treba, na par miestach som aplikoval akustic-foam, aj vzhladom na to ze hravam doma muziku, stale to ale skonci na ohladuplnosti k susedom. Pohare aj tak cupkaju po stole. Zivot je proste o kompromisoch zial niekedy.
LG OLED 55CPLA BOX HK1 X3 Quadcore S905X3 Android9 Ethernet 1G Dolby Atmos Vision
  Odpovědět
#28
Zdravim som trosku na vazkach ohladne playera . Ci Android alebo appleTV 2017 32 gb .

Net mam ajajaj ten zvlada mkvcka v plnej kvalite . Mam problem a to je ze LG od X kovej rady (2020) neprehrava DTS o HD ani nevravim .( TV ma earc a vylezie okrem DTSka vsetko v rovnakej kvalite.  )
Mam kino ktore podporuje atmos ale kedze kvoli PS5 atmos rozkladat nebudem a ostanem pri 7.1 . Tak jedine co ma zaujima je co kupit . Viac menej som uz rozhodnuty pre ten apple TV aj ked DTSko a asi aj DD dava do max lpcm 7.1. 48khz/24 bit co je asi optimum. kazdopadne mozem ist cez reciever cize vsetko to zhltne s tym problem nemam . Len ked prehrava TV tak DTS nejde co je na nic kedze 95% full BD ripov ma original stopu v DTS-hd /DTS-hd MA Sad. Anglicky viem plynule a dabing iba kazi film Sad .
Ten apple ze to predekoduje zevraj vyborne je to to pravda ?
Stiha to ?
Nepada to ?
Atmos ma nezaujima . Ide mi v prvom rade o DTS . Nech si vravi kto chce co chce DTS ma u mna od jakziva navrch .

Btw pekna debata . Ono optika ma asi vacsi potencial keby sa nan v 2000 rokoch nevykaslali a presli na hdmi .

Naozaj Vam vopred velmi pekne dakujem za pomoc .

Zvazim aj dobry android box ale nech to nepada pocas filmu . Osobne nemam rad apple cely zivot ale co som cital ke to vyborny box a po nvidia shield asi 2. naj . Ten zase nepotrebujem a je o 100vku drahsi.

Dakujem a prajem pekny den Wink
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)