• 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAQ Stream Cinema
#1
Najrychlejsia pomoc ti bude poskytnuta na nasej FB skupine: 
https://www.facebook.com/groups/streamcinemaofficial

Kedze som sa strasne "nudil" a v poslednej dobe odpovedam ako papagaj na rovneke otazky, tak dufam ze toto trocha pomoze.

  • Shy 1) Co je to Stream Cinema?

  • Idea Je to video doplnok pre KODI (podporovane verzie su KODI 19+, na starsich verziach SC jednoducho nefunguje), pomocou ktoreho je mozne sledovat filmy, serialy a aj koncerty z weboveho uloziska kra.sk. Stream Cinema nema ulozene ziadne subory, len odkazuje na subory z uloziska.

  • Shy 2) Kde doplnok Stream Cinema najdem a ako ho dostanem do KODI?

  • Idea treba postupovat podla video navodu a nainstalovat repozitar z ktoreho sa nasledne da nainstalovat vsetko potrebne pre doplnok Stream Cinema

  • Shy 3) Na kolkych zariadeniach mozem pouzit jeden ucet?

  • Shy Mozme jeden ucet pouzivat viaceri?

  • Idea Jeden ucet sa da pouzit na viacerych zariadeniach na jednej verejnej IP. To znamena, ze v jednej domacnosti na tom istom pripojeni mozete pouzivat jeden ucet aj na 5 zariadeniach. Pri mobilnych zariadeniach si treba davat pozor na Wi-Fi a mobilne data. Ak sa nejake zariadenie prepne z Wi-Fi na mobilne data, tak uz ide o dve rozne verejne IP a toto je vyhodnotene ako zdielanie uctu za ktore hrozi BAN.

  • Shy 4) Co je potrebne na sledovanie suborov cez stream cinema?

  • Idea Je treba mat zaplatene predplatne na kra.sk a prihlasovacie udaje je treba vlozit do nastavenia Stream Cinema v KODI

  • Shy 5) Plugin mi zobrazuje, ze mam aktualizovat plugin, ale novu verziu nevidim

  • Idea Treba "kliknut" na polozku, ktora ma nazov "Prosim aktualizujte plugin" - toto vynuti znova nacitat repozitar bez pouzitia cache. Nasledne sa bud plugin updatne sam, alebo bude mozne plugin aktualizovat rucne cez repozitar. Po update pluginu, pre istotu restartujte KODI.

  • Idea dalsia moznost je, ze vojdete do nastaveni pluginu. Tam Ucty -> Skontrolovat aktualizacie. Najprv sa bude zdat, ze sa nic nestalo, ale ono to na pozadi vynuti nacitat repozitare bez cache a nasledne by sa malo dat aktualizovat plugin rucne, alebo automaticky. Po update pluginu, pre istotu restartnite KODI.

  • Shy 6) Nevidim ziadny obsah alebo iba poslednych par poloziek v Stream Cinema, co mam robit?

  • Idea Pravdepodobne je zapnuty filter, ktory skryl obsah. Treba ho vypnut. Pre zobrazenie filtra treba stlacit sipku do lava a ked sa zobrazi ponuka s filtrom. Najcastejsie to je filter "Skryt videne".

  • Shy 7) Video po spusteni preblikne a vrati ma do zoznamu filmov/serialov. Preco sa mi to deje?

  • Idea Je to pravdepodobne preto, lebo pristupujete z viacerych IP naraz na ulozisko. Je povolene pouzivat jedno konto na jednu verejnu IP sucasne. Ak ulozisko vidi viacej IP naraz z jedneho konta, hrozi permanenty BAN na ucet a pridete o peniaze.

  • Shy 8) Ako mozem stahovat subory cez Stream Cinema?

  • Idea Stream Cinema nieje "download manager" ale stahovat sa da. Treba v nastaveni Stream Cinema nastavit zlozku pre stahovanie a potom je mozne z kontextoveho menu stahovat subor.

  • Shy 9) Da sa zistit bez KODI ci je film/serial v plugine?

  • Idea Ano da sa to. Je to mozne cez integraciu do prehliadaca. Po nainstalovani je potom vidiet na strankach csfd, imdb alebo trakt (v detaile/profile filmu/serialu) logo stream cinema pri filmoch/serialoch, ktore sa v plugine uz nachadzaju. Ak tam logo stream cinema nieje, tak ani film/serial v plugine niesu. Toto logo sa ale nezobrazuje pri detaile epizody na csfd alebo na podstrankach profilu na imdb



  • Shy 12) Nejde mi nainstalovat Stream Cinema, pise mi ze neboli splnene zavislosti. Co mam spravit?

  • Idea Chybu treba nahlasit podla navodu (treba mat zapnuty "debug mod" a treba poslat kodi.log) plus sa treba vediet aj spravne pytat. Ak nesplnite podmienky, alebo sa zle spytate, mozu vas autori doplnku ignorovat, pokym nebudu dodrzane poziadavky.

  • Shy 13) Mam problem a myslim, ze som nasiel chybu.

  • Idea Chybu treba nahlasit podla navodu (treba mat zapnuty "debug mod" a treba poslat kodi.log) plus sa treba vediet aj spravne pytat. Ak nesplnite podmienky, alebo sa zle spytate, mozu vas autori doplnku ignorovat, pokym nebudu dodrzane poziadavky.

  • Shy 14) Niesu k dispozicii titulky, budu pridane?

  • Idea Ak nesedia, alebo niesu automaticke titulky, tak je kopec pluginov na titulky, ktore funguju s SC. Treba si ich nainstalovat a dat stiahnut titulky.

  • Shy 15) Nevidim ziadne moznosti nastavenia pre plugin SC. Co mam spravit?

  • Idea Treba ist do nastavenia KODI a prepnut rezim nastavenia na "Expert". Potom sa uz bude zobrazovat nastavenie pre plugin.

  • Shy 16) Platim si a nefunguje mi to.

  • Idea Plati sa ulozisko, nie doplnok stream cinema. Ak mas problem, obrat sa na podporu uloziska, alebo pouzi iny doplnok.

  • Shy 17) Plugin mi pise BAN 1 alebo BAN 8, co mam robit?.

  • Idea Treba resetovat nastavenie pre plugin (tlacitko "Predvolene" alebo "Vychozi" alebo "Default") a potom bude vsetko znova fungovat.

  • Shy 18) Zaplatil som si kra.sk, prihlasovacie udaje som zadal do nastavenia uctu v SC, ale aj tak to nejde

  • Idea Po zaplateni ste si kupili voucher, ktory treba aktivovat. Bez aktivacie, nemate aktivne predplatne. Treba si teda predplatne aktivovat cez menu na kra.sk a tam kliknut na "poukazky" -> "uplatnit".

  • Shy 19) Nejde mi nic spustit, pise mi, ze sa nepodarilo prihlasit.

  • Idea Do nastaveni treba zadat uzivatelske meno, ktore rozlisuje velke a male pismena! Rovnako tak treba davat pozor na heslo. Ak pisete heslo cez klavesnicu, uistite sa, ze mate nastaveny spravny jazyk a ze heslo pisete spravne! Skuste si do textoveho editora/pola napisat heslo aby ste videli, co pisete a ci je to vase heslo.

  Odpovědět
#2
Dobrý den, 
někdy se stane, nejvíce to pozoruji u seriálů, že když shlednu díl, už ho pak nemám v nabídce... je nějaké řešení abych se a něj mohl podívat znovu? 
Děkuji za odpověď
  Odpovědět
#3
To přesně máš popsané výše, viz bod "Nevidim ziadny obsah alebo iba poslednych par poloziek v Stream Cinema, co mam robit?"
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#4
@"king5555" dikes
  Odpovědět
#5
Bylo by možné jednotlivé otázky očíslovat, aby se lépe odkazovalo při konkrétním problému?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#6
Ano, ale az zajtra...dnes uz vsetko vypinam a zapnem to az .... niekedy
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Zdravím tu, nikde na xbmc fóru se nedá dohledat jak to tedy je nebo bude, pochopil jsem správně že SC pojede dál přes WS a zároveň i přes Kra.sk?
  Odpovědět
#8
Ano.
P.S. Na XBCM fóru už žádné rady nehledej, jenom zde.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#9
@"BBaron"
Díky za očíslování, takhle nějak jsem si to představoval. Wink
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#10
Chcel som si prečítať FAQ ale cez mobil nič nevidno viď príloha. Taktiež som mal problém pridať prílohu, nejako to fórum cez mobil hapruje.


Přiložené soubory Miniatury
   
Minix U9-H + NEO A3, CoreELEC 9.2.2 > KODI 18.6
  Odpovědět
#11
(30.04.2020, 21:02)brtani Napsal(a): Chcel som si prečítať FAQ ale cez mobil nič nevidno viď príloha. Taktiež som mal problém pridať prílohu, nejako to fórum cez mobil hapruje.

Mám úplně stejný problém, na mobilu není vidět nic než prázdné řádky - čáry.
  Odpovědět
#12
Proč nejdou spustit novinky v doplňku SC přes WS ale jen přes kra.sk i když na WS jsou nahrané?
  Odpovědět
#13
Ak mate problem, skuste si precitat prvy prispevok, tam sa dozviete ako sa film/epizoda dostava do pluginu. Nieco je na kra a nieco je na webshare a nieco je na oboch...
Poprosim aby ste sa drzali temy inak budem mazat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
Otázky su zodpovedané na zamknutom topic
nemal som čas sa vyjadriť a podakovať mu ,neva , jeho zdravie je prvoradé ako zdravie nás všetkych
a mne na zahrádke už lezie von redkovka , paradajky , papriky  a bylinky takže už sa na to vykašlite dakujem a fakt vypadnite do prírody Rolleyes 7 dní off -------------
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#15
Ak na prvom príspevku vidíte len čiary na mobile, stačí ho otočiť na šírku a môžte čítať.
  Odpovědět
#16
Ahoj, rad ti prispeji, aby fungoval webshare. Nevim, ci se stalo, jaky je duvod. To neni podstatne. Je sance, ze vse bude fungovat?
  Odpovědět
#17
To samé, před pár dny zaplacen Webshare na rok, po tom co jsem se zde dočetl, že Webshare i kra pojedou vedle sebe a je potřeba si jen u položky vybrat z jakého účtu ("k", nebo "w") a dnes v celém SC nenarazim na jediný film s možností pustit jej přes WS("w"), je to zase nějaká chyba, nebo konec WS na SC?
  Odpovědět
#18
Hele dokud je ve FAQ  napsáno .viz citace dole , tak bych nezmatkoval , Kra.SK nefunguje v zahraničí jen na Slovensku.
Nikdo by neměl na tom zájem provozovat doplněk bez alternativy aby to fungovalo jen na Slovensku.


Pokud to bude fungovat jen v jednom státu , nemělo by to hodnotu pro komunitu jako takovou 
  • [Obrázek: shy.png] 1) Co je to Stream Cinema?


  • [Obrázek: lightbulb.png] Je to video doplnok pre KODI (podporovane verzie su KODI 16+, na starsich verziach SC jednoducho nefunguje), pomocou ktoreho je mozne sledovat filmy, serialy a aj koncerty z weboveho uloziska kra.sk alebo webshare.cz. Stream Cinema nema ulozene ziadne subory, len odkazuje na subory z uloziska.
  Odpovědět
#19
BBaron
24/4 aj tu vo FAQ uvadzas ze plugin podporuje aj Webshare. Som jeden z tych ktori maju webshare dlhodobo predplateny a preto by ma zaujimalo co sa stalo a ake su moznosti. Osobne nemam problem prejst na novu content db ale spobos ako sa to udialo to nie najstastnejsi.

Jedna sa o plugin, story uz nepodporuje WS, alebo WS obmedzil prisutp?
Je mozne bezat starsiu veriu SC a dokoznumovat predplatne na WS?
  Odpovědět
#20
Starší verze tě nepustí vyhledávat... Hláška o aktualizaci pluginu...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)