• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titulky a diakritika
#21
ahojte
mám podobný problém s titulkami-zobrazujú sa len čatí viet, prípadne len samostantné písmena. mám zaplatené premium.
dnes napr. pre serial "dámsky gambit" sú titulky dostpupne na titulky.com, ale keď zadám prevziať titulky, tak vyhodí info že titulky nenašlo. Titulky ktoré sú v ponuke priamo k seriálu zobrazuje zle, tak ako som to spomínal vyššie....
Android TV philips (android 8), kodi 18.9
  Odpovědět
#22
prerobili sa tam titulky, tak snad uz to bude OK.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#23
(09.11.2020, 15:59)BBaron Napsal(a): prerobili sa tam titulky, tak snad uz to bude OK.

S kámošem máme oba stejný problém. Začalo to asi před měsícem (Dámský gambit), ale vidím to stále častěji. Z titulků se ukáže jen část a zbytek, který začíná písmenem s diakritikou chybí.

Například: Rebecca (2020), Ďábel (2020), Vyšinutý (2020) ... tam vidím aktuálně titulek: Jeliko (a už nic).

Díky moc za nějakou nápovědu jak věc vyřešit.

Jarda
  Odpovědět
#24
Hlásím stejný problém u 4. epizody seriálu Roadkill
https://www.csfd.cz/film/920563-pres-mrtvoly/prehled/
https://www.thetvdb.com/series/roadkill-...es/7927006
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#25
Zaujimve ze film na SC ma vypadnute pismenka a ten isty film na SCC idu titulky v pohode.Tak mi to vysvetlite.Pozeram filmy cez SC uz pekne dlho,ale tento problem s titulkami je za poslednu dobu dost casty...a nehovorte mi ze mam zle nastavene kodovanie tituliek v kodi...je to kravina...
  Odpovědět
#26
(04.09.2020, 19:20)Han Solo Napsal(a): je pekne že máš čo máš ale potreboval som konktétny stream kde máš problém 1 alebo 2 alebo aj 3
A ty si myslis ze clovek bude za kazdym vypisovat ktory film ma problemy s titulkami...to by som nic ine nerobil len stale pisal...
  Odpovědět
#27
@"dodo120565" o probleme s titulkami viem ... uz mam spraveny aj opravny script, len sa ho bojim spustit Big Grin titulky su pokazene priamo v suboroch, kde boli vlozene so zlym kodovanim. Nieje to nastavenim KODI. Zial ta oprava bude nejaky cas trvat, lebo bude treba najst subory, ktore maju zle titulky. Dámský gambit je uz napriklad komplet opraveny....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#28
Ahoj vdaka, za fix. Tiez som si myslel, ze to je u mna, alebo kodovanim prip. fontom, ale po vsetkych pokusoch o opravu to bolo stale rovnake Big Grin
Na druhej strane som konecne znova zistil, ze kde sa nastavuju fonty a velkost titulkov v kodi.
  Odpovědět
#29
Dá sa opraviť diakritika
Serial:
Who is america?
Film:
2067
  Odpovědět
#30
@"reno_mt" Who is america nemala titulky, tak nieje co opravit, 2067 sme opravili.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#31
serial suburra - tretia séria, prvé dve časti idú titulky v poriadku, tretia časť už vynecháva častí slov, prípadne celé vety ... tak ako to je spomínané v starších príspevkoch...
  Odpovědět
#32
Zdravim, nefunguji titulky u - Na mašině kolem světa napříč Amerikami - konkretne u 8,9 a 10 dílu. Díky za opravení
  Odpovědět
#33
@"Gaborah" som to teraz zkontroloval a mne to funguje. Su tam original titulky z apple...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#34
(13.11.2020, 16:57)BBaron Napsal(a): @"dodo120565" o probleme s titulkami viem ... uz mam spraveny aj opravny script, len sa ho bojim spustit Big Grin titulky su pokazene priamo v suboroch, kde boli vlozene so zlym kodovanim. Nieje to nastavenim KODI. Zial ta oprava bude nejaky cas trvat, lebo bude treba najst subory, ktore maju zle titulky. Dámský gambit je uz napriklad komplet opraveny....
 Ano, aktuálně vidím stejný problém i u seriálu: Láska a anarchie

Díky moc za nějakou nápravu :-)
Jarda
  Odpovědět
#35
@"Saarinen" dal som to zkontrolovat a opravit ... je divne, ze su poskodene titulky aj z netflixu ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#36
Ahojte,

budú sa teraz pridávať titulky aj z google translatora ? lebo to mi príde ako úplná blbosť viď. film
https://stream-cinema.online/film/honest-thief

akurát tak to budí dojem že to je preložené ale popri tom nie je, keďže gugl translator stojí za...

Dik za odpoveď
  Odpovědět
#37
@"Pedriseus" ake subory nam nahraju uzivatelia, tak take subory mame. Samozrejme sa snazime, aby takychto titlkov bolo co najmenej, no nie vzdy to je na prvy pohlad vidiet, ze to prekladal google. Pri pridavani nieje v nasich silach kontrolovat dopodrobna kazdy subor. Kontrolujeme, ci ide subor prehrat, ci sedi casovanie na titulky atd...Samotny prekad sa az tak moc nekontroluje, ale ak na take titulky narazime, tak sa ich snazime co najskor nahradit spravnymi externymi. Rozdiel v plugine si ani nevsimnes, len sa ti odrazu nebudu brat titulky z .mkv kontajnera, ale z externeho suboru - toto sa deje v plugine automaticky a je to preto, aby sa nemusel znova nahravat subor s opravenymi titulkami....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#38
Ahoj Bbaron, je možné opravit kodovani titulků u španělského serialu MINISTERSTVO ČASU? 
Všechny sezony v rozlišení 1080p zobrazují jen část po první český znak.
Díky :-)
  Odpovědět
#39
Vidíte ještě někdo jen část titulků u dokumentu 21Years: Quentin Tarantino??
A šly by prosím doplnit české titulky k https://www.csfd.cz/film/985312-osvobodt...s/prehled/??
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)