• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
(28.09.2022, 10:59)BBaron Napsal(a): @"kllr007" jedine, co a asi pomoze je reinstall celeho KODI

@"mdolejsi1" pouzi najprv stop a az potom sa vrat...pripadne si namapuj tlacitko "spat" na stop ak sa prehrava video. Niekto som to sem uz pisal ako na to....

Nepomohlo nič, ani jeho uplne odisntalovanie a na novo nastavenie. Ponuka v addone je uplne spomalena, nepoužitelna, 10minut toči kruzko po vybere filmov.
Internetom to nieje, vsade ide net rychlo, HBO/D+, store. Hlavne ze som uz zaplatil rocne kra.. fck.
  Odpovědět
@"kllr007" nie je to ničím iným ale XBOX-om. Deje sa to veľa ľuďom po celom svete nie len tebe. Musí to opraviť Microsoft. A týka sa to len KODI ničoho iného. Ani nie doplnku ako takého.
Tu si o tom prečítaj: Pomalé načítavanie doplnkov na Xbox
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
Photo 
Po aktualizaci na 2.2.09.3+K19 vypadlo nastavení účtu. Znovu nastavit účet nelze. Okno s nastavení je zašedlé, chybí kolonky.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
@"coopers" odporucam prejst: https://stream-cinema.online/install#initial_setup je tam postup ako zmenit nastavanie KODI na "Expert" a potom sa bude zobrazovat nastavenie pre doplnok.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Box mi zacal ponukat update Kodi na Nexus stable verziu. Chcem sa spytat, ze ci je vsetko okolo SC / Artic Zephir Skinu kompatibilne s novou verziou, alebo radsej este pockat a neaktualizovat ?
  Odpovědět
@"smajlovk" je to "cerstvo" vydane, takze tazko povedat...ja by som si predsa len este pockal ... ale ak to nainstalujes a budes pouzivat, tak ostatny budu radi ak nam das feedback Big Grin o tom ako to cele (ne)funguje ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Tak kedze, novy box som instaloval len par tyzdnov dozadu, nechce sa mi to absolvovat znova. Tak si pre istotu este par tyzdnov pockam Smile
  Odpovědět
@"smajlovk" ide i na nexuse aj sa robia aktualizacie uz pre nexus ale neodporucam update z matrix na nexus urcite novu instalaciu a vyhnes sa zbytocnym problemom
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Tak som skusil update na kodi v detskej izbe kde to je v zakladnom skine, vsetko funguje ok. Len v nastaveni titulkov som si musel nanovo navolit farbu fontu. Skusil som aktualizovat aj v obyvacke so skinom Artic Zephyr Reloaded, po prvom spusteni sa aktualizoval skin aj par dalsich doplnkov, ale vyzera, ze aj tu funguje vsetko ok. Uvidime po case Smile
  Odpovědět
(13.11.2022, 18:42)BBaron Napsal(a): @"coopers" odporucam prejst: https://stream-cinema.online/install#initial_setup je tam postup ako zmenit nastavanie KODI na "Expert" a potom sa bude zobrazovat nastavenie pre doplnok.
Zdravim mam podobný problem ako kolega...neustale pri spustení stream cinema musím zadavať uživatela a heslo...po prehodení na experta sú nastavenia stále prázdne...kodi 18.5.
  Odpovědět
@"z4jk0" a aky presne plugin mas? toto vyzera na "konkurencny" plugin, ktory s tym ma stale problemi...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(18.01.2023, 15:02)BBaron Napsal(a): @"z4jk0" a aky presne plugin mas? toto vyzera na "konkurencny" plugin, ktory s tym ma stale problemi...
SSC - stream cinema comunity...
  Odpovědět
tak to musis ist na ich stranku po radu
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Zdravím. Ako funguje to tlačítko preskočiť? Zatiaľ som neprišiel na to kde to ma byt. A ešte jedna vec, stále neviem označiť sériu ako dopozerane. Mam par takých seriálov kde mam všetky epizódy pozrene ale aj tak ukazuje ze séria je nedopozerana.
Android Tv
  Odpovědět
mozes prosim zvazit optional delay na všetky akcie ktore sa púšťajú hned po spustení kodi... lebo to seka a chcem si len nieco pustit a som na Shield tv Androide kde kodi nebezi v pozadí dik
  Odpovědět
@"poly88" to tlacitko je "experimentalne" a su vybrane nejake serialy, kde sa to tlacitko objavuje. To tlacitko sa objavuje v case, ked sa zacne prehravat uvodna znelka serialu. skus si pozriet napriklad serial The Last Of Us kde by sa ti toto tlacitlo malo zobrazovat, alebo pri seriali alebo serial pre deti Tut Tut auticko Otik, kde su epizody kratke. Ide o to, ze pri prvom prehravani serialu sa ti zobrazi tlacitko "preskocit" a ked na neho kliknes, tak ti preskoci tu uvodnu znelku a pri kazdej dalsej epizody sa to uz bude automaticky preskakovat...niektore tie znelky su strasne dlhe a su obcas uz aj celkom otravne ;-) kedze to je zatial experimentalna funkcionalita, tak je to fakt len na zopar serialoch odskusane. robi to vsetko automat a niekto ho zatial musi kontrolovat, ci to robi spravne. Ak sa to raz nauci na nejakom seriali, tak potom to uz server zistuje sam ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
OK dik, to dáva zmysel. Ja som si to aj takto presne predstavoval, len som nevedel ze to nieje na všetkých seriáloch.
A čo ta možnosť označiť sériu ako dopozerane?
Používam aj trakt.tv, ale ani tam keď označim všetko vydené tak kodi to neberie.
  Odpovědět
@"poly88" budem to musiet preskumat...v minulosti to fungovalo. testoval som to len raz a potom to uz nepouzivam. ci uz cez trakt, alebo kodi...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)