• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary Skin SC 1.0.2
#21
Chýba mi informácia/popis o filme/seriáli počas scrolovania teda zobrazenie info o filme namiesto položiek hlavnej ponuky. Teraz si info musím rozkliknúť, čo je zdĺhavé. Dík. Wink
  Odpovědět
#22
@"snatam" pouzil som widget z originalneho pluginu. Ak najdes widget v originalnom plugine, ktory taketo nieco riesi, tak to tam viem hodit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#23
(27.05.2021, 11:03)BBaron Napsal(a): a kam by som mal ten watchlist prihodit? do filmov, alebo serialov, pripadne niekde inde? Mam v plane tam prihodit aj "Nedokoukane" alebo ako to je v CZ ... spravil som aj autocomplet klavesnicu pre SC, ale v KODI 19.x to funguje len obcas, ale prikazy KODI prijma, len sa nehodia do inputu aj ked v 19.1 to uz ide na druhe kliknutie....

Já bych ten Watchlist dal do hlavní nabídky. Jsou v něm jak filmy, tak seriály.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
#24
@"BBaron" Ahoj, prosím ťa neviem či som len prehliadol (skúšal som hľadať) ale je niekde možnosť wo widgete "Novinky" zobrazovať "novinky" podľa toho ako sú zvolené v doplnku? Tzn. ak mám all, tak ALL. Ak dabobané, tak dabované, atď.

ďakujem
  Odpovědět
#25
@"ico84" teraz som to skusal. Mal som nastavene len dabovane, takze mi skin v novinkach zobrazoval len dabovane. Potom som si to prepol v nastaviach SC na zobrazovanie streamov dabovane plus titulky a masl som v skine medzi novinkami dabovane aj titulkove tituly. Ak mas nastavene dab + tit, tak skin neponuka zobrazovanie iba dabovanych.

@"Daven" uprava je nachystana ... caka sa este na dalsie zmeny.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#26
Ahoj, tiež by sa mi páčila možnosť pripnúť, Watchlist do skinu SC.
  Odpovědět
#27
(13.08.2021, 16:10)BBaron Napsal(a): @"ico84" teraz som to skusal. Mal som nastavene len dabovane, takze mi skin v novinkach zobrazoval len dabovane. Potom som si to prepol v nastaviach SC na zobrazovanie streamov dabovane plus titulky a masl som v skine medzi novinkami dabovane aj titulkove tituly. Ak mas nastavene dab + tit, tak skin neponuka zobrazovanie iba dabovanych.
@"BBaron" , ďakujem za odpoveď. Skúsil som nastaviť "Zobraziť iba streamy s dabingom" - widget dal len s dabingom. "Zobraziť streamy s dabingom alebo titulkami" - widget zobrazí s dabingom a titulkami. "Zobraziť všetky" - widget zobrazí len dabované. Pri tomto nastavení (ALL) som hľadal či vie widget zobrazovať všetko, teda aj streamy bez tituliek. Ďakujem
  Odpovědět
#28
Zdravím, bylo by skvělé přidat i možnost rychlého prokliku na vyhledávání a v SC Filmy možnost zobrazit kategorii nejsledovanější, jelikož kategorii novinky ani nově přidané moc nesleduji, v nejsledovanějších jsou většinou nové tituly pěkně seřazeny v podstatě od nejočekávanějších filmů.
Děkuji mockrát za případné vyhovění.

Myslím si, že většina lidí používá hlavně "Vyhledávání" a "Nejsledovanější"

Toto téma tu už možná někdo řešil, nevím... Bylo by možné tam nějak přidat Trakt, jako to bylo v 18? Zároveň by se tato možnost ve skinu také hodila.
VERO 4K+  Arrow SONY BDV 9200 Arrow  Hisense H75B7510
  Odpovědět
#29
@"ADRYcz" kam chces pridat trakt? do skinu? Do skinu som pridaval watchlist z traktu, ale mam to zatial len v "rozpracovanej" verzii. Pridaval som tam totiz este aj autocomplet z filmov/serialov ktore mame v plugine, ale KODI 19 to nejako nechce vzdy zpracovat. Maju tam zjavne nejaky bug, alebo co, lebo ked poslem prikaz na INPUT, tak raz to prejde a inokedy nie. Rovnako zle to funguje aj v oficialnom autocomplete skinu ESTUARY.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#30
Chci se zeptat, možná mám něco špatně nastavené, ale včera jsem přešel na verzi kodi 19.2, a používám skin Estuary, ale když u seriálů vlezu do složky nedokoukané, tak tam mám i seriály kompletně zhlédnuté. Rád bych tedy věděl jestli dělám někde chybu já, nebo jak to má být? Děkuji za odpověď.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#31
@"Thelv" je mozne, ze to zblblo, lebo som tam mal chybu. nechaj to nejaku dobu bezat a snad sa to opravi.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#32
Ještě mám jeden problém, nevím jestli je to skinem, nebo verzí kodi, ale co jsem přešel na 19.2, tak se mi shlédnutej film zapíše do Traktu místo jednou třeba 2x nebo 3x.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#33
No, tak to bude treba skontrolovat, lebo mne to nerobi a co som pozeral viacero ludi, tak tam tiez maju 3krat jednu epizodu v rovnakom case. Je mozne, ze sa updatol aj trakt.tv plugin, ktory to ma pokazene. Budem musiet pozriet kde je problem.
@"Thelv" Odkial si stiahol 19.2 ? na kodi.tv v download sekcii ho nevidim pre ziadnu platformu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#34
19.2 mám ze stránek Coreelec.org , je tam verze 19.2 RC3 (Stable)
Jinak co se týká těch rozkoukanejch seriálů, tak ve složce mám pořád i seriály komplet zhlédnuté.
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět
#35
Prosím pěkně, dámy a pánové mám takový delikátní problém, řeknu googlu ať dá pauzu, to provede, po odpuzování mi tam ale furt visí ovládací lišta (play,pauza,stop..atd.), která se automaticky neschovává, prohledal já všechno a nastavit to nejde.To samé platí i u ovládání z hodinek, kde mám jen kurzurova tlačítka , nikoliv tlačítko zpět, které je potřeba ,aby se lišta schovala.Nejaka dobrá duše , která mě nasměruje. Chtěl bych aby se prostě lišta u sledovaného filmu automaticky schovala.
  Odpovědět
#36
@"Kema" obavam sa, ze pri "default" skine to nepojde schovat. Skus nejaky iny skin, ale tam tiez tomu nedavam moc velku sancu na schovanie ovladacich prvkov pri pauze.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#37
Zdravím,

už jsem to zde ve vlákně párkrát zahlédl, ale zatím bez odpovědi.
Bylo by moožné přidat "Watchlist" z traktu do hlavní nabídky, jako je SC filmy a SC seriály?
Díky moc, aktuálně kvůli tomuto musím vždy rozklikávat doplněk, jinak ve zbylých případech už používám jen funkce skinu.

Děkuji za skěle odvedenou práci a přeji úspěch do budoucna.
VERO 4K+  Arrow SONY BDV 9200 Arrow  Hisense H75B7510
  Odpovědět
#38
@"ADRYcz" robil som to ... ale asi som to zabudol vyhodit do novej verzie skinu. Vecer sa na to skusim pozriet.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#39
Zdravím,

píši ohledně položky nedopozerané. Nakouknu nějaký seriál, ale pak se rozhodnu, že se mi např. nelíbí, tak ho tam už nechci mít, zkusil jsem odklikat všechny díly, co jsem viděl a dát je jako nezhlédnuté, ale první epizoda nikdy nejde ¨odfajfkofat¨. Déle zde mam napřklad pár seriálů, které jsem již dokoukal a všude mám ¨fajfku¨, nevím možná je to, že pokud se přidá např. další kvalita u jedné epizody, tak to už hlásí nedopozerané.

A neco ohledně watchlistu... Funguje skvěle, jen občas chvilku trvá než se zaktualizuje, ale jeden dotaz, bylo by možné přímo v SC odebírat položky z watchlistu, nebo to pouze jde jen přímo v prohlížeči na traktu?

Díky,
VERO 4K+  Arrow SONY BDV 9200 Arrow  Hisense H75B7510
  Odpovědět
#40
na nejakych upravach pracujem, len ma hneva zdravie ... tie nezhlednute su trocha problem. Riesim aj bug v SC, kde sa nezapisu data do o videnych epizodach do DB. To musim poriesit, ale nedari sa mi to nasymulovat, deje sa mi to "nahodne".
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)