• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tipy na dnes - novinka
#1
Trocha som prerobil polozku Typ na dnes. Doteraz to bolo preberane z csfd, po novom je to "tajne", len teda neviem ake budu/su vysledky. Snad to bude dobre fungovat a budete spokojny s vysledkami.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
A kde sa tato polozka presne nachadza, nejako to nemozem najst nikde?
  Odpovědět
#3
Ve složce Filmy, nebo Seriály

Jinak za mě určitě posun k lepšímu, několikrát už jsem seznam využil.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#4
@"PetrM" je to v serialoch aj vo filmoch. Este to trocha tunujem. Mne sa nepaci jedna vec a to ta, ze sa v podstate tie polozky opakuju, takze upravujem trocha ten algorytmus a budem musiet upravit aj plugin, aby mohol poslat aj posledne sledovane. Takze potom mozu byt dve polozky.
  1. tipy na dnes tak ako su teraz (s trocha odlisnym algorytmom)
  2. tipy podla poslednych sledovanych
takto potom docielim trocha lepsie odporucania ako doteraz. Treba do toho uz zapajat AI Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
v noci som "prekopal" logiku pre tipy na dnes. Zda sa mi, ze zatial funguje celkom dobre aj ked pri niektorych ludoch vidim zhodu len na 10% ... ale tak asi mam k nim malo udajov, tak co uz ... casom uvidim, ci to funguje Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
(23.12.2022, 11:25)BBaron Napsal(a): v noci som "prekopal" logiku pre tipy na dnes. Zda sa mi, ze zatial funguje celkom dobre aj ked pri niektorych ludoch vidim zhodu len na 10% ... ale tak asi mam k nim malo udajov, tak co uz ... casom uvidim, ci to funguje Big Grin
Ahoj BBaron, zrejme sa spýtam "od veci" ale môže to nejako súvisiesť s tým, že od 21.12.2022 sa mi do noviniek nepridávajú žiadne súbory? Mám Kodi verziu 19.3. Ďakujem.
  Odpovědět
#7
Mne tiež nepribúdaju žiadne nové tituly od 22.12.2022 ani seriály ani filmy
  Odpovědět
#8
Zdar Baron, mam taky problem, aktualizoval som kodi na verziu nexus 20 a vznikol mi problem vo filmoch-kliknem a vrati ma to spat do menu,serialy ide prehrat.Ucet na kra.sk este skoro 300 dni,aktivovany,kodi stare odinstalovane a nainstalovane nove,tak isto aj zip+repo,net v pohode.Neviem aky by mohol byt problem,ina stream sluzba ide v pohode.Na 19.4 mi sc cz sk isla normalne.
Dodatok: skusil som viacere verzie kodi, od 19.3 a vyssie az po nexus20 a problem stale pretrváva, dokonca nie som sám čo ho má. Dá sa to nejako opraviť?Díky vopred.
  Odpovědět
#9
filmy uz znova pribudaju. nastal problem s replikaciou hlavnej DB. Uz je znova synchronizovana a vsetko je OK.

@"mattoo" pozri si ako postupovat spravne pri nahlasovani chyby. Z tvojho popisu ti neviem pomoct....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
(27.12.2022, 18:10)BBaron Napsal(a): filmy uz znova pribudaju. nastal problem s replikaciou hlavnej DB. Uz je znova synchronizovana a vsetko je OK.

@"mattoo" pozri si ako postupovat spravne pri nahlasovani chyby. Z tvojho popisu ti neviem pomoct....
Super, ďakujem.
  Odpovědět
#11
(27.12.2022, 18:10)BBaron Napsal(a): filmy uz znova pribudaju. nastal problem s replikaciou hlavnej DB. Uz je znova synchronizovana a vsetko je OK.

@"mattoo" pozri si ako postupovat spravne pri nahlasovani chyby. Z tvojho popisu ti neviem pomoct....
Prepáč, nepozrel som si ako spravne nahlásiť problém, ale teraz som opäť skúsil stream a už všetko funguje. Vďaka za ozrejmenie problému a vyriešenie. Pekný Silvester prajem.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)