• 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.24
Ahojte som tu nový ako aj toto forum a nikde som sa tu teda nedocital odpoved tak musim...

Da sa v CS zobrazit stav stahovania ? pripadne zrusit stahovanie alebo pozastavit ? Pripadne ak sa stahuje viac obsahu naraz jeden zrusit ?
Vopred dakujem za odpoved.
Stav stahování se zobrazovat dá, máš to v nastavení doplňku, v položce Stahování, zastavit se nedá.

Ale stahování přes doplněk je neefektivní a pomalé, lepší je stahovat přímo z Webshare.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
@"Elenoe" moc som toho v poslednych dnoch nenaspal a tak mam aj trocha problem s premyslanim. Dalsia vec je, ze tie odkazy v plugine som dorabal narychlo a ani som nevedel ako a kam to vsetko dostat. Na jednu stranu som chcel, aby sa vsetci dostali na novy repozitar a mohli updatovat plugin a na druhej strane som chcel nejako spojazdnit plugin aj v "starych" nepodporovanych verziach ...
(25.04.2020, 13:24)Čau nikde som sa nedočítal ako to rozbehnúť da sa to aj cez TV mám tam pripojený TV box Napsal(a):
(24.04.2020, 01:50)BBaron Napsal(a): verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
Kde si môžem stiahnuť alebo updatnuť verziu na 1.3.24 lebo posledná verzia čo mám je 1.3.21 a nejde mi spustiť ani film ani seriál nič.
@"[email protected]" https://forum.cder.sk/thread-2.html postupuj podle prilozeneho videonavodu. Zmenil se repozitar doplnku.
(24.04.2020, 01:50)BBaron Napsal(a): verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
BBaron perfektní práce!Ok se
Ahoj a zdravím komunitu, doufám že už bude všechno v pořádku.
Ahojte.Isiel som aktualizovat podla videa.Nemam v menu pre doplnky vyber:aktualizovat zo zip.Dakujem za radu
Žádná taková volba tam není, myslíš Instalovat ze zip? Máš nastavení přepnuté do režimu Expert?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
A co tam mas? Screenshot. (Expert na toto netreba) Zni to, ze ses jinde nez mas byt.
Povolil som nezname zdroje, pridal som zdroj cder.sk a neviem, kde mozem instalovat zo suboru zip. Nemozem najst tuto volbu. Screenshot v prilohe. Dakujem


Přiložené soubory Miniatury
       
z toho prvniho obrazku klikni na ty "Doplnky" v menu (nejen najet) a pak ikona uplne vlevo nahore (zmeni se z vypinace na krabici)
(26.04.2020, 12:49)Matiz27 Napsal(a): Povolil som nezname zdroje, pridal som zdroj cder.sk a neviem, kde mozem instalovat zo suboru zip. Nemozem najst tuto volbu. Screenshot v prilohe. Dakujem
obrazek 2 klikni na moje doplnky první nahoře pak se vrat klikem nazpet a melo by se ti objevit [img][Obrázek: UnorgESJLC.jpg]
Nainstalujte si nejdříve jednodušší skin, jako je třeba Confluence nebo něco lehčího, je toho tam spousta. Je to lepší navigace a je intuitivnější než default skin Leia . Po instalaci všeho potřebného to můžete dát zpět na váš nejoblíbenější skin. Já jsem se učil vše sám na Kodi 16 na Confluence skinu a pochopil vše tak do 3 dnů.😄
(26.04.2020, 13:57)Picard Napsal(a): Nainstalujte si nejdříve jednodušší skin, jako je třeba Confluence nebo něco lehčího, je toho tam spousta. Je to lepší navigace a je intuitivnější než default skin Leia . Po instalaci všeho potřebného to můžete dát zpět na váš nejoblíbenější skin. Já jsem se učil vše sám na Kodi 16 na Confluence skinu a pochopil vše tak do 3 dnů.😄

Ahoj. Jak si dostal do kodi 16 leila vzhled?
Ospravedlnujem sa,ale som amater.Ako si nainstalujem jednoduchsi skin?Staci mi jednoduchy popis.Dakujem
Zmenil som skin,dokoncil instalaciu a teraz to ide.Dakujem
spravil som video aj pre KODI 17.x snad pomoze:
Matiz27 -. Samozřejmě default skin Leia Estuary není na Kodi 16, ale je tam Confluence, přez něj jsem se učil dávat vše do Kodi.
V Kodi 18 je v možnostech základního repozitáře, co už je tam od instalace skin Confluence možné přidat, stačí ho jen doinstalovat.
Co se týče skinu Estuary, tam se musí přez ozubené kolečko, rozhraní, vzhled, vzhled, získat více... najít Confluence atd.
Před tím je lépe aktivovat režim expert.......
.... píšeš, že už to máš... super
Je tam dost skinů a pokud si dodàš nějaké jiné repa do Kodi, tak možností bude trochu více
(25.04.2020, 15:13)Slavino Napsal(a):
(24.04.2020, 01:50)BBaron Napsal(a): verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
Všetko som aktualizoval, ale stále mi píše, že nie som prihlásený na webshare, a pritom mam prihlasovacie údaje vyplnené, nemenil som ich od kúpy.
Dobrý deň, zvládla som to podľa Vášho návodu aj keď som laik, takže ste to napísali úplne zrozumiteľne. Ďakujem veľmi pekne s pozdravom
Ahoj  Wink


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)