• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
#1
Ahoj
Dal bych to do již existujícího tématu, ale už je zavřené.
Chci nahlásit hrozné sekání videa - a to jedu seriál v SD o velikosti cca 600MB - nedá se na to koukat...
Stejný díl přes soubory online jede v pohodě - takže chyba na mé straně rozhodně není.
Kra je za takové situace nepoužitelný...
Že jsem si blb kupoval kredit na rok...
Ví někdo, jestli se to řeší a kdy by mělo být vyřešeno?
Tim
  Odpovědět
#2
Urcite sa to riesi. Pevne verim, ze sa to vyriesi. Chlapci z kra.sk to riesia. Ten 600MB subor vies poslat nazov, aby sa to dalo zkontrolovat? pripadne vies poslat nazov tvojho poskytovatela internetu?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Musím říct, že jsem teď spokojený, vše jde. Samozřejmě sem tam dojde k občasným výpadkům, ale to se v nynější situaci dá předpokládat. Věřím, že se kvalita bude zvyšovat.
  Odpovědět
#4
Internet od: T-Mobile (193.86.27.40) - rychlost podle https://www.speedtest.net/  80Mbps
Video - Xena - 1. série, díl 9
  Odpovědět
#5
Kra je ted dobra tak na to, si najit na co se chcu koukat a pak si to pustit jinde - SO nebo SC dva. Bo na tom slavnym kusu ledu se to bud nespusti nebo se to seka. Ze ja to kupoval... uz sem teda v zivote prodrbal asi vic penez, ale sere me to... aspon ma knize na zvejkacky pro kneznu, no.
  Odpovědět
#6
Tiež sa chcem spýtať mám predplatené kra.sk ale sa my zdá že ubudlo streamov v 4K alebo full HD. Vsade skoro iba 1080p aj to iba malé súbory okolo 8GB. Je to kvôli rýchlosti alebo budú aj plné full HD okolo 20GB? Alebo je to dočasné kvôli rýchlosti kra, ktorá sa ako tak zlepšila? Držím palec nech sa to dá doporiadku čím skôr.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#7
U mě zatím kra.sk funguje stejně jako u webshare. Ale raději jsem koupil jen měsíc, bo jestli se stane příští týden, že se to zase přesune na jiný server, tak už by to roční předplatné bolelo.
  Odpovědět
#8
Zkousim tu Xenu, jede mi to 10min a zatim ok,
Odpoledne jsem se dival na Mizerové3 4K HDR 23Gb a taky vse ok.
Internet od lokálního providera.
Edit: ta Xena ma jeden stream 398mb. Serie1,dil9
  Odpovědět
#9
Thumbs Up 
Já už taky jedu na KŘE.  Big Grin  Snad nepřijde jez.  Smile  Wink

Každopádně se mi zdá, že vše jede jak má.  Film 14Gb jede v poho. 

Takže moc díky za to vše co děláš Bbarone.. 

Mějte se tu fajn a neremcejte pořád Big Grin , já jdu koukat na film.  Big Grin
  Odpovědět
#10
To je mozna ten problem ze na rokare se sere a mesicnakum to vali, aby zas koupili...
  Odpovědět
#11
Prešli na "plnú záťaž" cez víkend, asi najhorší čas co si mohli vybrať a fungujú ani nie týždeň, takže strpenie. Veľa ľudí to strpenie nemá (priznám sa ani ja nie) ale nič iné nám neostáva, a český zlodejsky plagiat podporovať nebudem, už len z princípu! Aj keď mi ostali asi 3 mesiace predplatného Smile čo už. Namiesto 3 pív som si začal kupovať 2 Big Grin a mám to späť wuala
  Odpovědět
#12
Teď jsem zkoušel kouknout na 2 dil All for mandkind, stream 10 gb a do titulků (asi 5 min) 8 zaseku...... Naměřená rychlost internetu 40 Mb , když to "šlo ", tak se to tahlo jako med. Vcera večer to samé. Nepoužitelné.
  Odpovědět
#13
Zatial som zredukoval niektore streamy pri filmoch. Zredukoval som to pri tych, kde sa sledovalo 11roznych streamov s +- rovnakou velkostou. 4K alebo vacsie streamy tam su, tie ale zial zatial budu minimalne peakoch bufferovat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#14
Takze z5 na stromy...
  Odpovědět
#15
Existuje zatiaľ aj riešenie, o ktorom sa tu málo píše. Ak je niekedy zatiaľ problém z rýchlosťou filmov ( verím, že sa to časom zlepší ) , vyhľadám si film, ktorý si chcem večer pozrieť a cez deň si ho stiahnem cez StreamCinema na HD, večer bez problémov pozerám. Potom vymažem a stiahnem si iný. Dajme tomu trochu času a potom hodnoťme. Agentov z Webshare, ktorých je tu plno si radšej nevšímajme. Samozrejme, že ide aj o peniaze a Websare táto situácia nevyhovuje. Tak pracujú na SC2, ktorých uniknutá prvá verzia stojí za prd. Smile
  Odpovědět
#16
(06.05.2020, 21:58)BBaron Napsal(a): Zatial som zredukoval niektore streamy pri filmoch. Zredukoval som to pri tych, kde sa sledovalo 11roznych streamov s +- rovnakou velkostou. 4K alebo vacsie streamy tam su, tie ale zial zatial budu minimalne peakoch bufferovat.
Možná se pletu, jak ty můžeš redukovat streamy když z kra.sk nemáš přece nic společného.
SC je přece založená na tom že jen uživateli předhodí link na uložistě...
  Odpovědět
#17
Ta rychlost je bohužel ve špičkách nepoužitelná. Sekání každý 2 minuty. Odpoledne to mi jelo bez seknutí.
  Odpovědět
#18
@"gunball2" vidno, ze sa vyznas ... moj server ponuka userom zoznam suborov, ktore su na ulozisku. Zredukujem to teda tak, ze namiesto 12suborov budem ponukat len 4subory a ostatnych 12 schovam. Jednoduche ako facka nie? Na kra pritom netreba pohnut ani prstom, tam maju ine starosti....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#19
Este tam mam dva cos nesmazal Hhrdino. A to ze jde napsat SC dva jen slovem je taky trapny.
  Odpovědět
#20
@Bbaron ja som to už dávno písal Smile že by to tak mohlo byť, ale dostal sa mi len hate
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)