• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
#81
Ja by som len chcel poprosit o zmenu speedtest v plugine z webshare na kra ak sa da. Kedze rychlost na webshare ma nezaujima.
  Odpovědět
#82
nemam problem s tym ze som si musel zaplatit aj kra, ale je to nepozeratelne - kupoval som novu tv a 4k hdr filmy su nepozeratelne, ide to par sekund a potom seka a seka az sa zasekne...tak isto by som poprosil speedtest z kra aj ked ja som si myslel ze kra.sk je len presmerovanie na webshare - predpokladam ze samotny obsah nie je na kra.sk?
edit: teraz rozmyslam ze ci ten speedtest nie je uz nastaveny na kra.sk...to by bola velka slabota 11Mbit...pretoze cez webstranku webshare mi ukazuje cca 600 Mbit....
  Odpovědět
#83
No ved aj mne to to občas večer stuhne ale akosi vždy si nájdem alternatívu
a dnešný top večera je jednoznačne komerciál  spevácky československý Big Grin 
a čo to trepeš , musel som si zaplatiť kra  ? kdo ťa nutil ??
mohol si vliezť na streamuj tv dá sa 720P alebo subory online ------
   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#84
(10.05.2020, 21:55)Han Solo Napsal(a): No ved aj mne to to občas večer stuhne ale akosi vždy si nájdem alternatívu
a dnešný top večera je jednoznačne komerciál  spevácky československý Big Grin 
a čo to trepeš , musel som si zaplatiť kra  ? kdo ťa nutil ??
mohol si vliezť na streamuj tv dá sa 720P alebo subory online ------
to, ze ty si schopny pozerat nieco v SD kvalite to je tvoj problem - ja chcem vzdy pozerat len v top kvalite a som spokojny s pluginom od bbarona tak som si zaplatil kra.sk - bohuzial chlapci z kra maju nedostatocne kapacity a degraduje to tento plugin...Snad sa to vyriesi v co najkratsom case...
  Odpovědět
#85
další dement ktorý mi cituje príspevky a nerozumie tomu kde je sever a kde juh  Big Grin
a leziete sem ako šváby z xbmc odpadu alebo s toho teplého ab fora ---- end ----
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#86
(10.05.2020, 22:06)Han Solo Napsal(a): další dement ktorý mi cituje príspevky a nerozumie tomu kde je sever a kde juh  Big Grin
a leziete sem ako šváby z xbmc odpadu alebo s toho teplého ab fora ---- end ---
citaciu tam nechavam aby si vedel ze reagujem na teba a nie na niekoho druheho spred troch dni...
sem som prisiel pretoze v doplnku SC je uvedena tato internetova adresa v pripade problemov...
ty yntelygent...
  Odpovědět
#87
Han Solo.

zabanuj nas, zrus toto forum, nech je po tvojom nech je mrtve. urob to, ziadaaj to, nech tu nemáš švábov.

Presne tak, v doplnku je odkaz na toto forum han solo, takze ked ma niekto problem ide sem.

Dakujem Bbaron za  plugin.
  Odpovědět
#88
Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně stream cinema cz a sk, rád bych
se stále díval na mé oblíbené pořady ale když chci si pustit video tak se mi oběví ikona s nápisem: invalid username. Rád bych požádal o jakoukoliv radu
a předem děkuji 🙂
  Odpovědět
#89
to Ondrej:

Máš zaplateny ucet na www.kra.sk?
  Odpovědět
#90
to si zasa kde zobral ze sa neda kukat? OMG toto su prispevky

vy co tu stale nariekate, ze to ide zle a podobne. Nepozerajte 4K 60GB streamy, skuste nieco vo FHD a budete mat poproblemoch. Je obdobie ze ludia su doma a vsetci cumia do teliek a ked vacsina z nich chce divat presna taky stream ako vy, tak to nefunguje. aj youtobe a ine video weby museli stiahnut vyzsiu kvalitu, lebo nestihali. Tak tu prosim furt nepiste, ze to stale nejde.

Ano toto je forum, ale na diskutovanie, nie o vyplakavani a neustalom sa stazovani. Internet je pretazeny vseobecne a len tak pre info, 60GB 4K streamy nefungovali vzdy ani na WS. Takze dajte tomu cas a ak chcete pozerat film v 4K, tak si ho radsej nateraz stiahnite, alebo sa zmierte so slabsou kvalitou. Len nevypisujte stale dookola to iste. Bbaron sa uz ktomu vyjadril, riesi sa to.
  Odpovědět
#91
ty uz nepis nic a neviem naco citujes predchadzajuci prispevok. Ja som nenapisal ze nefungoval, ale ze to tiez obcas blblo. A ako zacal tento sprosty virus a ludia museli byt doma, tak to bolo castejsie. Bolo to stabilnejsie to ano, ale tiez aby to fungovalo ako ma to trvalo nejake obdobie. Kra.sk tu mame chvilu a vsetko chce cas aby sa doladilo.
A o akom SD streame hovoris? Ja pozeravam FHD a bez problemov. Ked sa ti nepaci tak si chod film pozitat do pozicovne alebo ja neviem co. Nerozumiem co tu stale robis, len sa stazujes, ale aby si pohol zadkom a rozumom aby si dosiahol svoje to nie. Negujes tu stale niekoho pracu ale sam si neurobil nic.
  Odpovědět
#92
Tongue 
Že si raději nepřečtete nějakou knihu   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
  Odpovědět
#93
(10.05.2020, 20:25)Petrtim Napsal(a): Nejsi) naštěstí zaplaceno pouze na měsíc, prodlužovat nebudu

Dakujeme za info .. Posielam fidorku ..
  Odpovědět
#94
(10.05.2020, 22:55)Random792 Napsal(a): Na původním  Str Cin  než to BBaron zlikvidoval jsem normálně sledoval  4K 60 GB filmy,vyhledával jsem pouze tyto velké.Nebudu přece sledovat SD jako někde v zapadlé vesnici..Ok?

Mozem sa spytat aky velky TV mas a kolko od neho sedis ?
  Odpovědět
#95
Chcel som pozriet film trhalo to. No nic.... pripojil som disk stiahlo to a v klude som si to pozrel. Kde su casy ked sa filmy stahovali v rar rozbalovalo sa to kopirovalo na disk a potom som si to pustil. To trvalo hodiny...Verim ze to tu bude ok. Len ste uz spohodlneli a ste nejako rozmaznany 😁😁🤣🤣🤣
  Odpovědět
#96
(11.05.2020, 01:22)Random792 Napsal(a):
(11.05.2020, 01:09)Pytkin Napsal(a):
(10.05.2020, 22:55)Random792 Napsal(a): Na původním  Str Cin  než to BBaron zlikvidoval jsem normálně sledoval  4K 60 GB filmy,vyhledával jsem pouze tyto velké.Nebudu přece sledovat SD jako někde v zapadlé vesnici..Ok?

Mozem sa spytat aky velky TV mas a kolko od neho sedis ?
Samsung Qled (tizen)  uhl 195 cm    asi 3metry...pokud chci ještě větší obraz tak spustím plátno před tv a zapnu projektor uhl 5 m 4k uhd,na projektor se dívám asi z 7 metrů podle nálady ...je to místnost pro tv a kvalitní hudbu takový malý kinosál...většinou ale kupuji bluray disky nebo půjčuji filmy  z Apple tv cena 78 kč
Chodím na různá fora co se týka Kodi  a různá sat.technika (Dreamboxy apod) vše kolem linux sat přijímačů takže jsem vyzkoušel i WS  prostě to je můj koníček hlavně linux

Jinak skoro nikdy jsem přes Str.Cinem  nedosledoval film do konce spíše to nechám jít asi půl hodiny nějaký 4K film a porovnávám se stejným z Bluray  
v té technice mám spousta peněz tak když koukám na film tak si ho pořídm legálně. Pirátsví jen sleduji co jak funguje jak co nastavit  ale ne z toho důvodu že bych to chtěl sledovat ale tak zábava ve volném čase vždy něco nového vyzkoušet
...a svist to potom balil do folie.....
  Odpovědět
#97
(11.05.2020, 17:50)Adam001 Napsal(a): Ono ani nejde o to, aby človek musel mať 4K za každú cenu, pretože rozdiel medzi dobrým full HD 1080 a 4K nie je veľký, pokiaľ sa na to človek nezameria a nie je dosť blízko TV.

Skor ide o HDR10 obsah. To už je rozdiel oproti klasickému SDR, obraz je krajší. Samozrejme, musí byť TV, čo HDR nielen podporuje, ale vie aj dobre zobraziť tak, ako sa patrí. No a práve, že HDR10 je obvykle len v 4K, HDR v 1080 je minimum. Takže pokiaľ chcem HDR, musím ísť na 4K a to už sa nedá kvoli rýchlosti.
presne tak a pocet takychto uzivatelov s novu TV podporujucou HDR bude len stupat...Sam som si nedavno kupil lg c9 a uz takmer ani obsah s inymi parametrami nehladam...Ja mam ten problem, ze dopredu neviem co budem pozerat (rozhodujem sa az ked sedim pri TV podla nalady), takze to s tym stahovanim u mna nema moc vyznam...
  Odpovědět
#98
Přesně tak, klidně by stačil 1080p hdr obraz. Pro 99% domácnosti je 4k nesmysl, pro spousty stačí i 720p. Běžně se lidi dívají na telku že 4m a více a na to běžně dostupné úhlopříčky nestačí. Trošku něco jiného jsou hry, tam je vyšší rozlišení poznat, protože dělá takové přirozené AA, ale na filmy je to fakt ve většině případů nepostřehnutelné.. Bohužel dneska není moc na výběr, čili bude muset kra.sk pořádně posílit, jinak přestane dávat význam. Protože na to být stream cinema a ne stáhni si cinemaBig Grin
  Odpovědět
#99
Adam : mne z WS trhali aj 1080 filmy (radovo 10GB) .. Vzdy som si ich radsej downloadol na disk a pozeral z disku ... s HDR by som to asi tiez tak robil .. Ale HDR telku nemam , tak ma to netrapi ..
  Odpovědět
Tak je vše při starém, včera večer jsem zkusil pustit film Amnestia, velikost asi 4 gb a 2 hodinový film se protáhl na 2,5 hodiny.....
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)