• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
(17.05.2020, 17:27)rimko Napsal(a): @rimko když píšeš "majú účty na Webshare, sú neplatiči na Kra len sú na ňom registrovaní" tak chceš říci, že tedy velmi velmi záleží na tom zaplatit Kra? SC pak není free činnost ale bussines dohodit zákazníky Kra?
Když píšeš "Vysmievajú ako parazitovaním na jeho SC ho dokázali odrbávať?", tak vysvětli, co je to parazitování? Parazit má užitek a působí škodu hostiteli. Jakou škodu páchají bbaronovi? Jakou škodu dělají StreamCinema? Použijí jiné úložiště. Pokud si stojíš za slovem "parazitují" pak platí popis nahoře.
  Odpovědět
Ahojte. Prosím vás o radu. Existuje okrem rýchlosti download aj nejaký iný parameter ktorý ovplyvňuje sekanie streamu? Skúšobne som si zaplatil kra.sk kvôli Stream cinema a aj pri HD kvalite mi to brutálne seka v jednom kuse. Všimol som si dokonca že nemám žiadny buffer (nič do predu nacitane). Internet mám optiku od Orange 300Mbs ( nikdy som nenameral menej ako 150Mbs), ping max 6ms. Fungujem na Sony Bravia s Androidom, samozrejme 100Mbs sietovka. Neviem si to vysvetliť lebo na 4K film by údajne malo stačiť 25Mbs...Mam 4K telku s HDR tak by som to chcel využiť, žiaľ takto mi to nefunguje. Poraďte prosím už som úplne zúfalý.
  Odpovědět
Musíš vydržať, je pomalý server. Určite to fixnu v najbližších týždňoch.
Ak máš zaplatené ešte (členstvo na webshare) stiahni na externý disk a sleduj. Stiahne ti to celkom rýchlo.
Ak máš zaplatené len kra.sk tak potom len vydržať Smile buffering sem buffering tam. Telku kvôli tomu nezahod, ale treba strpenie. Bude to fungovať onedlho dúfajme Smile
Len prosím nepodporuj hackerov!
Čas je najlepší sudca a trpezlivosť najlepší majster. (Portugalské príslovie)
  Odpovědět
(17.05.2020, 17:27)rimko Napsal(a): @asgaroth
koho tým zablokovaním kontextového menu odradil?  Ľudí čo na neho nadávajú, majú účty na Webshare, sú neplatiči na Kra len sú na ňom registrovaní a ešte sa vysmievajú ako parazitovaním na jeho SC ho dokázali odrbávať?  Plne súhlasím s BBaronovym riešením zablokovania.
napriklad ja mam zaplatene aj WS aj KRA. Kvoli sekaniu kra som tiez na Kontextovom menu, ktore ma aj svoje muchy...Ked bude kra funkcne budem na kra... Su aj taky ako ja, co mame aj aj...
  Odpovědět
(17.05.2020, 21:52)DonRicardoBoss Napsal(a): Musíš vydržať, je pomalý server. Určite to fixnu v najbližších týždňoch.
Ak máš zaplatené ešte (členstvo na webshare) stiahni na externý disk a sleduj. Stiahne ti to celkom rýchlo.
Ak máš zaplatené len kra.sk tak potom len vydržať Smile buffering sem buffering tam. Telku kvôli tomu nezahod, ale treba strpenie. Bude to fungovať onedlho dúfajme Smile
Len prosím nepodporuj hackerov!
Čas je najlepší sudca a trpezlivosť najlepší majster. (Portugalské príslovie)

Ahoj. Ďakujem za odpoveď...počkať nie je problém,do augusta mám zaplatený ešte Sosač tak do vtedy sa to snáď vyrieši. Ešte som zabudol spomenúť jednu vec...skúsil som si nazdielat wifi z mobilných dát no a zaujímavé je že to sekalo výrazne menej. Pre to som sa vlastne aj pýtal či existuje nejaký parameter okrem rýchlosti pripojenia ktorý ovplyvňuje sekanie. Ďakujem
  Odpovědět
Áno ak máš 5GHz WiFi a nemáš TV pripojenu káblom, tak TV ma 5GHz prijímač, pripoj ju tak. Ak máš "len" 2,5 GHz WiFi tak to môže byť rozdiel, ak telefón odosiela viac a rýchlejšie dáta. Ak ju máš káblom tak by som povedal, že sa ti len zdalo ze to seklo menej v kratšom časovom rozmedzí, treba strpenie, onedlho to pôjde v pohode Smile
  Odpovědět
(17.05.2020, 21:55)Milosko78 Napsal(a):
(17.05.2020, 17:27)rimko Napsal(a): @asgaroth
koho tým zablokovaním kontextového menu odradil?  Ľudí čo na neho nadávajú, majú účty na Webshare, sú neplatiči na Kra len sú na ňom registrovaní a ešte sa vysmievajú ako parazitovaním na jeho SC ho dokázali odrbávať?  Plne súhlasím s BBaronovym riešením zablokovania.
napriklad ja mam zaplatene aj WS aj KRA. Kvoli sekaniu kra som tiez na Kontextovom menu, ktore ma aj svoje muchy...Ked bude kra funkcne budem na kra... Su aj taky ako ja, co mame aj aj...
no ale ked sluzba nefunguje tak ako ma, aspon sa tym doplnkom ciastocne uvolni kapacita na kra...pokial sa to nevyriesi...
  Odpovědět
Tak "Titanik" ani v 8K s manželkou od 19:30by som si nepustil ani na kra ani ws ani na VB dokonca ani v mikrovlnke.
  Odpovědět
@"Random792" ano, zatial je so skoro 100G suborom problem ... zatial. Pokial viem, tak taketo subory este minuly rok sekali aj na WS. No a ver tomu, ze to viem najlepsie ;-) Ak by si skusil iny subor, tak by to malo ist viacmenej v pohode....mne to teda aspon tak ide.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(17.05.2020, 17:44)J.L Napsal(a):
(17.05.2020, 16:41)Pytkin Napsal(a): ja pouzivam harddiskovy cache a to funguje 100% .. ziadne sekanie ..

Co mysliš tím HDD cache? Jako že to není do RAM, ale ukládá se cache na HDD.
Můžeš mi říct návod? 

Normalne dam miesto PLAY -> DOWNLOAD .. a  idem si spravit veceru .. a ked sa najem , pustim si to . Ci je stiahnutych  30% alebo 50% alebo 100% , prhravat to ide .. a kym film dopozeram , dotaha sa urcite ..
  Odpovědět
Vcera okolo 22.00 som si pustil fim z kra.sk. Stream bol o veclkosti nieco cez 3GB (vacsia velkost filmu ani nebola). Film prehralo bez jedineo zaseku alebo zamrznutia.
Islo o film "Roman pro pokrocile"
  Odpovědět
Neviem či sa podnikli už nejaké kroky ale posledné dva dni tiez serial papirovy dum cca 50min veľkosť cca 6GB bez problemov. Predtým som mal problémy. Akurat sa mi zda ze sa pomalsie nacitavaju zoznamy.
  Odpovědět
Potvrdzujem predchádzajúce príspevky... Celý víkend (vrátane piatka) bez jediného záseku. Pozerali sme doma každý deň niekoľko streamov (deti v priebehu dňa rozprávky, seriály, večer a v noci filmy) s veľkosťou od 4 GB do 12 GB a všetko bez problémov. Rýchle boli reakcie pluginu, spustenie streamu, aj načítanie po presunutí posuvníka na iný čas prehrávania. Žiadne výpadky stability.
Snáď sa blýska na lepšie časy a tento posun ostane trvalý.
  Odpovědět
Wow . NO tak to ani tak dlho netrvalo ! Big Grin
  Odpovědět
Nevím jaká je realita, ale ani bych se nedivil kdyby se lidi už postupně vraceli na WS a tím se snížilo zatížení. Za 14 dní skočí měsíční předplatné pro spousty lidí, tak uvidíme jak to potom bude vypadat..
  Odpovědět
(18.05.2020, 00:55)BBaron Napsal(a): @"Random792" ano, zatial je so skoro 100G suborom problem ... zatial. Pokial viem, tak taketo subory este minuly rok sekali aj na WS. No a ver tomu, ze to viem najlepsie ;-) Ak by si skusil iny subor, tak by to malo ist viacmenej v pohode....mne to teda aspon tak ide.
V podstate vecer mi zastavuje subory od cca 40-50GB,   4K, HDR, Dolby True 7.1 nvidia shield, linka 100MB

na WS tie velke subory isli, ale nie vzdy
  Odpovědět
Neis : Aspon sa uvolni miesto pre novych ludi Smile

Verim ze ak budu ludia pribudat , tak aj rychlost kra.sky bude stupat .. Ze budu investovat do systemu , aby bol schopny utiahnut vsetkych zakaznikov ..
  Odpovědět
Ale ešte to je ďaleko od finálnej podoby Smile ja som skúšal 4k 22GB a išlo to ( v nočných hodinách okolo 1) nad 30GB nešlo ani o tej hodine. Takže budme trpezlivý Wink

V tomto živote našim každodenným chlebom musí byť trpezlivosť. A najviac trpezlivosti musíme mať sami so sebou.“
  Odpovědět
Aktuálně si myslím, že bude lidí spíše ubývat, ten celoplošný hate, pokroky sc2, špatné zkušenosti s kra.sk a ke všemu má spousta lidí dlohodobe zaplacené ws, které je levnější a mnohem rychlejší. Uvidíme..
  Odpovědět
(18.05.2020, 01:20)Random792 Napsal(a): BBaron:  JJ určitě to skusím stále něco testuji ale to mě baví víc jak sledovat film.Ale mohl bys mi odpovědět  na věc které nerozumím .
Tu otázku ber tak jako moji pochodovou myšlenku.

Teoreticky : Dalo by se něco jako je WS a ten tvůj plugin nebo třeba jiný plugin to není podstatné udělat legálně?
A pokud ano kolik by bylo třeba do toho investovat? V milionech ?
Samozřejmě že každý film by byl spoplatněn jako ve videopůjčovně:

O peníze mi tak v té otázce nejde ale spíše v tom to zlegalizovat ,je tohle to možné?
Jednoduš peníze zde ber jako až druhořadou věc.
Jde o to jaké kroky by se mohly udělat aby to mohlo být legálně?

Důvod je tento:
Třeba Netflix  ten má většinou filmy ze své produkce
Hbo Go ta se spíše také snaží o svou produkci a s Netflixem mají tichou umluvu že si nebudou mco jako by přebírat své pořady.
Celkem zajímavý je projekt Apple tv vlastně půjčovna filmů ale tam zase není tolik CZ a Sk filmů jako třeba zde
Zde je skoro vše dalo by se říct otázkou je možnost legalizace

Kdysi jak jsem měl sít videopůjčoven tak jak jsem brával filmy od Intersoniku a nebo jiných společností  tak každá měla cenu videokazety jinou od 300 kč až po 1600 kč a ještě jsem na OSA platil nějaké poplatky za půjčování titulů tohle by bylo asi dost podobné musel by se asi zaplatit každý film pro půjčování asi nějak podobně jak jsem to platil tehdy dávno.....

kokos to sa pytas zo srandy alebo naozaj? takato sluzba nema sancu byt legalna, pretoze vsetky studia - netflix, hbo, apple atd si strazia svoje exkluzivitky a na ne lakaju svojich zakaznikov. a ak by aj prislo k nejakej dohode, ze by sa zhodli na nejakom takomto agregatore, tak cena by tam bola mozno 50,- € mesacne a mozno aj viac a povedz mi, kolko by sa naslo na SK a CZ ludi, ktori by to boli ochotni mesacne platit? Nehovoriac o tom, ze ked by si im to aj ponukol ako produkt, tak prva vec co by bola, ich podmienka by bola aby si to nelegalne vypol...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)