• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlost / kvalita služby kra.sk
Bohuzel si z USA nemohu zalozit ucet u kra.sk...Neslo by tohle nejak vyresit? Geoblocking? VPN nechci - jen dalsi penize a problemy.
  Odpovědět
Fivestar
niečo ti  tam chýba  .  čo tak asi . porovnaj si moje obrázky . to vieš ,, skicár  ,,  vie toho dosť .


Přiložené soubory Miniatury
       
♕♕♕♕
  Odpovědět
@Tosh
A to nemůžeš někomu domů napsat, aby tě zaregistroval?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
PetrM
ponukol som mu registračku cez sz za 10 minut by to bolo online hotovo
ale akosi 2 hodinky nereagoval tak som svoj príspevok zmazal
a celkovo tu bol dnes len 5 minut ,tak ked dačo riešim riešim
podla mna ani nie je v USA , len provokuje ,špekuluje , inu cestu mal nevyužil tak nech si rieši to sám
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
(19.06.2020, 19:08)duo4k Napsal(a): Fivestar
niečo ti  tam chýba  .  čo tak asi . porovnaj si moje obrázky . to vieš ,, skicár  ,,  vie toho dosť .
Teraz nerozumiem. To akože som fotky a screeny úmyselne upravoval, či čo? 
Potreboval by si vidieť moju zmluvu s providerom? Čo mi podla teba chýba?
  Odpovědět
papier znesie veľa , len realita je niekde inde .
♕♕♕♕
  Odpovědět
(19.06.2020, 23:25)duo4k Napsal(a): papier znesie veľa  , len realita  je niekde inde .
Si chorý, daj sa liečiť. Zatial sa maj.
  Odpovědět
Han Solo je psychicky chora internetova zruda, uz ho rozoberaju na konkurecnych forach.
Zistilo sa ze to je panic. cau Han solo,panic

a ma 36´ tv, a krak,mu seka,

Strasne ho jeduje ze mu ten kra nejde. Big Grin Big Grin
  Odpovědět
(20.06.2020, 01:45)Milosko78 Napsal(a): Han Solo je psychicky chora internetova zruda, uz ho rozoberaju na konkurecnych forach.
Zistilo sa ze to je panic. cau Han solo,panic

a ma 36´ tv, a krak,mu seka,

Strasne ho jeduje ze mu ten kra nejde. Big Grin Big Grin

je fakt, ze pristup hans solo a pytkina me odradil od kra Smile takovy dva blby dokazou zkazit cely den,  byt BBaronem, tak ty dva patolizaly vyhodim
  Odpovědět
Petrtim : Ja byt bbaronom , vyhodim teba .. Fakt je to hrozne otravne , citat tu tieto sracky ..
  Odpovědět
jak už jsem psal dříve:vulgarita a arogance těch dvou i mně odradila.
  Odpovědět
@Bbaron zavrieť a vymazať vlákno, to co sa tu píše hraničí s debatou na psychiatrií a už dávno nesúvisí s kvalitou služby kra.sk
  Odpovědět
(20.06.2020, 03:03)Pytkin Napsal(a): Petrtim : Ja byt bbaronom , vyhodim teba .. Fakt je to hrozne otravne , citat tu tieto sracky ..

Asi by mi to bylo ted uz jedno Smile kazdopadne, ted jsem se pobavil u Tve hodnosti zde na foru Smile jsi člen Smile podívej se, co to znamená v ruštině, dokonale Tě to vystihuje
  Odpovědět
Mne to prehráva bez seknutia streamy o veľkosti 40gb. Väčšie som neskúšal, ale na to momentálne ani nemám dostatočne rýchly net. Rozdiel medzi Full HD a 4K je určite poznať. K tomu ale treba mať aj kvalitný HDMI kábel. A aby aj net išiel bez problémov, tak treba mať zas kvalitný patch kábel, ideálne CAT7 alebo 8, alebo keď už aspoň 6-tku. Lebo potom môžte mať linku hocijakú keď vám aj tak cez kábel neprejde toľko. Uznávam že zo začiatku to nešlo bohvieako, ale teraz nemám problém. A ešte s osobných skúseností viem, že to viac blbne ľuďom čo majú Android boxy. Coreelec a Libreelec idú bez seknutia.
  Odpovědět
Linux V7 premium bez sekania online streamy do 30GB viac mi zatial netreba načo
upload download z krask do PC ide bez problémou
kedysi som tu napísal nech daju tomu čas ,všetko to tu je o provokácii a zbytočnom spame
pretože ako bývalo zvykom WS cez víkend nestíhal bol vždy pretažený a tak to bude aj teraz
preto sa tu registruju ako kobylky a provokuju ,doporučujem uzamknuť vlákno ,dakujem
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
(20.06.2020, 13:35)sirgo1 Napsal(a): Mne to prehráva bez seknutia streamy o veľkosti 40gb. Väčšie som neskúšal, ale na to momentálne ani nemám dostatočne rýchly net. Rozdiel medzi Full HD a 4K je určite poznať. K tomu ale treba mať aj kvalitný HDMI kábel. A aby aj net išiel bez problémov, tak treba mať zas kvalitný patch kábel, ideálne CAT7 alebo 8, alebo keď už aspoň 6-tku. Lebo potom môžte mať linku hocijakú keď vám aj tak cez kábel neprejde toľko. Uznávam že zo začiatku to nešlo bohvieako, ale teraz nemám problém. A ešte s osobných skúseností viem, že to viac blbne ľuďom čo majú Android boxy. Coreelec a Libreelec idú bez seknutia.
cat7 8? A naco? Cat5e uplne postacuje, skor si overit ci je LAN karta 1000Mbps a nie 10/100Mbps Smile

A nemam problem ani s android boxom..
Nexbox A95X, 2 GB + 16 GB, AndroidTV (atvXperience), Kodi 18.7,//Beelink GT1, 2 GB+16 GB, Android 7.1.2, Kodi 18.7
Tanix TX9 Pro, 3 GB + 32 GB, Android 7.1.2, Kodi 18.6//Vorke Z6 Plus, 3 GB + 32 GB, Android 7.1.2, Kodi 18.7
X96 Max Plus, 4 GB + 32 GB, Android 9, Kodi 18.7
  Odpovědět
No je veľký rozdiel medzi CAT5 a CAT6,7,8. Mal som linku 500Mbps a CAT5 mi prenášal len okolo 200, až pri CAT6 som mal plnú. Tak samozrejme že treba mať LAN kartu 1Gbps. Len som tým chcel povedať, že niektorí sa oháňajú rýchlosťou netu a že im to nejde, a majú krabičku za 30€ ktorá má LAN kartu 100, HDMI kábel najlacnejší aký mali a chcú aby im to všetko šlapalo a mali špičkový obraz. A kto má box len na SC tak Android je zbytočný.
  Odpovědět
Jses docela uplne mimo.
Po cat5e presneses na 45 metrů i 10gbit, 1gbit az 100 metrů. Mam to prakticky odzkousene, v praci cca 200 ruznych prvku (pc, stroje,...) a na 10gbit to mam taky na nekolika, cca 20 prvků.
Cat6 nemá oproti cat5e moc velky smysl, to az cat6a a cat7, ktery ale musíš mit spravne zakoncen skrz stineni - pokud to neudelas, tak naopak můžeš mit problém (ve stineni se bude indukovat napeti) a podle toho jak tomu rozmis, tak to mas pichnuty v nejakym home switchu, takze je pro tebe cokoli nad 5e zbytečné Big Grin

Smysl ma taky tehdy, když je kabel vedenej u zdroje vysokofrekvencniho rušení. Coz doma muze delat mikrovlnka, ale ta je pro zmenu dobre odizolovana a ten cat5e kabel si kolem toho klidne muzes obmotat a tomu 1gbitu to vadit nebude Big Grin
  Odpovědět
Mikrovlnka nemá na webshare vplyv tam to vraj už vyriešili , vidím tam vela ožiarených  Big Grin
ruši vraj iba krask ale tých 10 minut denne čo ju mám zapnutu sa to dá vydržať
netrep prosím ťa , doporučujem Cat 6-7-8 jednoznačne
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
Než se k něčemu budeš vyjadřovat, tak si to nejdřív prostuduj. Vyšší kategorie krom castejsiho krouceni maji stinene pary a taky stíněný cely kabel (protoze jsou delane na vic jak 600MHz přenos a tam je velká nachylnost na rušení) a kdyz to na koncich nemas uzemneny, tak to naooak může uškodit. A domaci krabicky na to nejsou uzpusobene. Cat6 ještě budiž, ta ma jen častější krouceni a to neuškodí, ale cat6a a vyšší instalovat jen pri pozadavku na 10gbit a případně do novych rozvodů s tim, ze se na obou stranach v zasuvkach uzemni. Jinak je to zbytečnost, bo to 10gbit nedá na větší vzdálenost, kdyz ta síť neni správně udělaná.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)