• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
Ahojte poradite mi?
Preinstaloval sa nam kodi na ten novy matrix. Všetko nam super fachci okrem nastavenia kvality videa. Pred tym ked sme si isli pustit film sa nam rozrolovalo menu s roznymi kvalitami. Teraz ide len v najvyššej. Mame mobilny internet orange aj o2. Jeden 300 giga druhy 100 giga. V plnej kvalite vsetko seka a stiahnut 70 gigovy film je hlupost. Uz som nastavil maximalnu kvalitu v nastaveni doplnku na SD ale aj tak spusta filmy vo vyssej kvalite. Je to pre nas nepozeratelne stale to seka. Mame ucet na kra.sk. Mame zaplatit inde ucet pokial na kra je len taka vysoka kvalita filmov? Dakujeme za radu.
Edit: prave som v nastaveni doplnku prisiel na to ze odtial treba vyhodit to automaticke a dat tam rucne vybranie zdroja.
Tak mam druhu otazku. Zena ma v praci rychly a neomedzeny net. Ako viem z kra stahnut filmy a serialy bez kodi? Lebo tam sa neda instalovat do pc.
  Odpovědět
@"Crajeffed"  bez kodi nestiahneš, PC ak neni pod dozorom tak treba nainstalovat kodi don a mozes si to tam stiahnuť napriklad na usb v nastaveni zada cestu do usb a a stahuje.
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Dakujem za info. Chalani este jedna otazka. Nezablokuje ma kra.sk ak bude mat zena jedno kodi v robote na stahovanie filmov kvoli datam. Druhe mame doma v telke. Pripadne si pozriem ja v kodi v mobile v praci. Pracujem na kamione a mam ip roznych statov podla toho v ktorom som. Na kra som sa otom nedocital a nechcel by som si to poblokovat. Vie niekto poradit ci je to tak povolene?
  Odpovědět
To jsi četl nějak špatně.- https://kra.sk/#faq
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Prave ze ani nie spatne.
Len mam inu situaciu.
Prístup k vlastným súborom je neobmedzený. Prístup k zdieľaným súborom iných používateľov je obmedzený na 2 IP adresy súčasne a na každú IP adresu 10 spojení. Takže v rámci jednej domácnosti, ktorá má iba jednu IP adresu, môžete použiť viac zariadení.
  Odpovědět
Moc nechápu, v čem je tvoje situace tak odlišná. V těch FAQ máš odpověď jak na přístup ze zahraničí, tak z více míst současně. Pokud ti to přesto není jasné, tak hledej, řeší se to tu každou chvíli a stále dokola.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Kedy bude plná verzia ? Že pribudnú aj žánre apod.?
+ Robí mi chybu že keď spustíme niečo z obľúbených a otvorim znova stream cinemalite tak tak mám divné záložky ako keby systémové . Musím reštartovať kodi chyba sa objavila tak 4 dní dozadu
  Odpovědět
@"axel.m" žanre su v lite verzii a na to druhe sa pytaj spravne  https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1


Přiložené soubory Miniatury
   
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
@"axel.m" zanre tam su, len som ich prestahoval ... ak ich ches mat rychlo dostupne, tak chod do SC -> vyhladavanie -> filmy, tak prejdi na polozku Zanre a vyvolaj kontextove menu. Z contextoveho menu vyber pridat na HP, a zadaj si svoj vlastny nazov pre polozku. Potom budes mat zanre dostupne hned z uvodnej obrazovky SC a nebudes musiet tolko klikat....zo statistik ktore som mal k dispozicii vela ludi nepouzivalo toto rozdelenie, tak som to presunul na ine miesto...to druhe mam fixnute v pripravovanej verzii pluginu, ktoru som chcel vydat este minuly vikend, ale trocha sa mi zkomplikovala situacia v praci a aj doma Big Grin tak nezostal cas na doladenie novej verzie pluginu. Az sa mi to podari doladit, tak bude tato chyba opravena. Do tej doby odporucam stopnut prehravane video namiesto stlacenia tlacidla back. Nieje treba kvoli tomu restartovat kodi, aby si sa dostal niekde inde...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Po nainštalovaní Kodi 19 keď zapnem Kodi a zapnem napríklad doplnok Magio go potom mi nejde spustiť stream cinema vždy po zapnutí nejakého kanálu strem cinema vypadne musím reštartovať Kodi spravil som log neviem ci správne ma niekto nejakú radu? https://paste.kodi.tv/ejarapabik
  Odpovědět
@"Gomesss" jednoducha rada. Pouzi stop na video ked chces vbehnut do menu a nebude sa ti to diat, alebo pockaj na update pluginu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
BBaron dik za radu ide to som spokojný.
  Odpovědět
@"Gomesss" inak vseobecne by si mal pouzivat STOP ked chces ist do menu. Nie kazdy box toto zvlada korektne ;-) vyhnes sa potom vela problemom.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
BBaron mam Android TV doteraz to išlo až ako som prešiel na Kodi 19 to prestalo ísť ale v pohode dávať STOP mi neprekáža teraz to šľape na jednotku aj súborov veľké filmy, už som si zvykol aj na Lite verziu dobrá práca.
  Odpovědět
Caute, jedna otazocka, ak sa uz riesilo, pardon, ale nenasiel som:

Po najdeni serialu a vzhliadnuti celej epizody sa mi (a nielen mne) neulozi dany serial medzi posledne sledovane. V minulosti to tak bolo. Teraz ho treba znovu hladat... Neviem ci je problem u mna resp. mnou instalovanych SC, alebo sa to eviduje a pripadne pri dalsom update upravi?

Dakujem
  Odpovědět
tak jsem začal po dlouhé době zas používat SC a nejsem z Lite verze úplně nadšený. nejde o to že je ten doplněk omezený, to mi nevadí, ale že mi jednotlivá videa během přehrávání každou chvíli padají?! vždy naběhne obraz a po 2-5s se automaticky vypne, nebo když už to jede, tak se to po 5-10min vypne a pak to nechce naběhnout. myslel jsem že někdo naboural třeba mé heslo, ale po změně hesla je to stále to samé. zkoušel jsem přeinstalovat doplňek, restart celé TV a taky nepomohlo, jen pak byl problém ho dostat zpět.
Teď třeba koukám na díl seriálu 45min velikost cca 1,8GB a už mi to takhle spadlo tak 15x a to jsem teprve u 19.minuty.
Internet mi jede v pohodě, když spustím YT, tak mi jedou i videa ve 4K.
Jde o TV Philips s Androidem 9, Kodi 19 a internet od O2 VDSL 50mbitps.
ostatní videodoplňky v Kodi jdou bez problémů. už nevím co s tím, asi přejdu zpět na SCC, tam tyto problémy nejsou.
Xiaomi MiBoxS; ATV9; Kodi 19
HP 250 G6; W10; Kodi 19
Xiaomi Mi9 6/128GB; A10; Kodi 19
TV Philips 55PUS7304; A9; Kodi 19
  Odpovědět
Zaujímavé, že to väčšinou nejde tým, ktorí prešli s SCC a po pár dňoch hovoria, že radšej prejdú naspäť na SCC, že? Veríme, že takí majú so Stream Cinema najväčší problém. Smile Mne to napríklad ide bezproblémovo.
  Odpovědět
Neviete preco pri nastavovani adresara pre stahovanie nemam tuto moznost? (prehliadač Zeroconf)

Testujem KRA.sk. Pri SSC som tuto moznost (ako vidno na obrazku mal Smile)

Chcem nastavit NAS ako miesto pre stahovanie suborov.  Dakujem


Přiložené soubory Miniatury
   
Kodi 19, Chromecast with Google TV
  Odpovědět
(02.04.2021, 17:07)marnek Napsal(a): Caute, jedna otazocka, ak sa uz riesilo, pardon, ale nenasiel som:

Po najdeni serialu a vzhliadnuti celej epizody sa mi (a nielen mne) neulozi dany serial medzi posledne sledovane. V minulosti to tak bolo. Teraz ho treba znovu hladat... Neviem ci je problem u mna resp. mnou instalovanych SC, alebo sa to eviduje a pripadne pri dalsom update upravi?

Dakujem
Pripajam sa, tiez sa mi to deje na Sony Android TV, ze po vyhladani serialu podla nazvu a pozreti celej epizody alebo ciastocnej sa serial neprida medzi posledne sledovane
  Odpovědět
@"Macany" Nahlaš zde - https://forum.cder.sk/thread-1.html
a nezapomeň přiložit debug log
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)