• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
(23.04.2021, 08:57)MarinV7 Napsal(a): Čaute, potvrdzujem @Huh666 Trakt.tv je v hlavnom menu ale neobsahuje žiadne položky. Xiaomi MiBox S
tiez mam Xiaomi MiBox a Trakt.tv v hlavnom menu obsahuje polozky - mnou zadefinovane listy. Akurat medzi nimi chyba default list "Watchlist". Problem so serialmi v trakte stale pretrvava - teda sa v SC.TraktTv nezobrazuju (filmy su oukej). Rovnake spravanie aj pod Win10 a aj na staruckom android tablete.
  Odpovědět
@"jachtarfranko" posledne videne sa zobrazuju len ak v nich nieco je, lebo inak nema vyznam ich zobrazovat. Je mozne, ze sa ti updatom pluginu zmazali user data, alebo boli nejako poskodeme...

@"MarinV7" updatni plugin na 2.1.5 a malo by ti to ist ... ak ti to nepojde, tak skus rucne updatnut script.trakt.tv ak to ani potom nepojde, tak treba spravne postupovat pri nahlasovani problemov .... precitaj si prvy prispevok ako na to

@"luczan" tak isto ako MarinV7 aj ty musis poslat kodi.log, lebo inak neviem pomoct ....PS: watchlist som zatial do pluginu nepridaval

Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj, vsechno super... preferovane kodeky, nastavovani bandwidthu... vse funguje nad ocekevani. Az teda na jednu drobnost: UI Kodi mam v EN, takze vsechny popisky i nazvy filmu se mi zacaly objevovat taky v EN. (Coz -jak jsem pochopil- je nova vlastnost SC.)
No, nicmene by se hodila moznost overridu jazyka. (Nebo jsem ji nekde v menu prehledl?) Dik, za zvazeni. Wink
  Odpovědět
@"SelfDesctructed" tak ono ak mas vsetko v EN, tak asi chces aj popis a nazov v EN. Ak to chces v inom jazyku, tak si do neho musis prepnut KODI. Pride mi to trocha divne, ze mas vsetko v EN a len nazvy/popisky v SK/CZ ... aktualne sa to neda nikde nastavit okrem zmeny v KODI, ale pouvazujem o tejto moznosti. Nemal by to byt ziadny velky problem...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Mam funkční "Nedopozeraneserialy s Trakt.TV. Nefunguje to ale ideálně: V této složce jsou vidět už i seriály, u kterých mám zhlédnuty všechny díly. Jsou označeny jako shléduté i na webu Trakt.TV. 
Budeš tohle opravovat?
  Odpovědět
@"Daven" ono mozes mat oznaceny cely serial ako pozrety, ALE priklad: mas pozrety serial na komplet. Ale potom spustis epizodu S03E01 a oznaci ju za pozretu, tak sa ti to "resetne" na tuto epizodu, lebo to je posledna sledovana epizoda. Ja takto teraz pozeram uz asi trti krat Mentalistu. Cely serial mam pozrety, ale zacal som ho pozerat znova, takze ho mam v tom zozname. Cize len vojdem do nedopozeranych serialov, vlezem do Mentalistu a sledujem dalsiu cast, tam kde som naposledy skoncil. Za mna to funguje spravne, takze nemam co opravovat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" mozna jsem v minulosti pustil jeden dil a proto to tam he znova. Je nejaka moznost, jak ten serial z teto slozky odstranit? Bud v kodi nebo primo na webu trakt.tv? Diky
  Odpovědět
Tak pokud ti tam tak strašně vadí, on časem klesne někam na konec seznamu, tak řešení je úplně jednoduché, zkoukni poslední díl.  Wink
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Posledni Coreelec s kodi 19.1 na Odroid n2+. Vse funguje dobre az na slozku ve filmech novinky dabovane. Neukazuje dabovane ale vsechny novinky. Je problem jen u mne? Pripadne jak napravim. Dik.
  Odpovědět
Zdravim, chcem sa spýtať či stačí len autorizovať trakt v plugine, alebo je potrebné aj inštalovať trakt z kodi repa, lebo síce mám trakt autorizovaný ale nič mi nesynchronizuje.
  Odpovědět
@"Daven" tak ako ti PeterM radi ... spusti poslednu epizodu, pretoc ju na koniec (viac ako 80%) a stopni ... nasledne by ti mal serial zmiznut zo zoznamu. Ked som mal moznost odstranit serial zo zoznamu a mal som trakt, tak po synchonizacii s traktom sa ten serial znova objavil v zozname, lebo ten si pamata, ze si ten serial nedopozeral, takze by takato moznost bola zbytocna, ale mozno mi este napadne nejake riesenie tohoto problemu...

@"jrousek" v KODI 19.x je moznost vybrat aky chces mat obsah v Novinkach cez nastavenie. Ak si nastavis iba dabovane, tak budes mat v celom plugine iba dabovane filmy/serialy. Ak si vyberies nieco ine, tak sa ti objavi polozka Novinky dabovane a ta by mala obsahovat len dabovane novinky. Teraz som to pozeral a bolo to v poriadku. Ak to nemas OK, tak potrebujem, taby si zalogoval toho spravanie a log mi poslal. Postup ako to zalogovat najdes tu: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1

@"skunk223" neviem ktoru verziu KODI a doplnku pouzivas, ale obe verzie 1.x aj 2.x "spolupracuju" s trakt.tv pluginom. Ak sa ti nic nesynchronizuje, tak to skus zalogovat. Postup ako zalogovat najdes tu: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1 a ked zapnes debug, tak spusti nejaky serial a nechej prehrat epizodu az do konca (mozes aj pretacat) a nasledne by sa mala udiat synchronizacia.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Tak po vydání nové verze SC a zároveň opravené verze Kodi 19.1 jsem se konečně odhodlal k updatu všech svých zařízení na Kodi Matrix, a musím říct, že nelituji, spíše naopak.
Vzhledem k primárnímu používání Kodi pro přehrávání videí z SC, případně vlastní knihovny, nepozoruji žádné problémy, a prakticky nevidím rozdíl ve funkčnosti mezi starou a aktuální verzí Kodi. Co se týče SC, tam naopak oceňuji nové feature, které pro nás tvůrce doplňku připravil. Nejvíce nadšen jsem z funkce Nedokoukáno u seriálů, která je v případě, že máte doplněk spárován s trakt.tv, opravdu užitečná, pokud jako já používáte několik různých zařízení.

Díky BBarone,
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
@BBARON skvelá práca. Zatiaľ všetko funkčné, len pri serialoch mi neponúka automaticky nasledujúcu časť ale skáče to nejak divoko. Rick and Morty 1x1 potom ponúklo 1x3 a po 1x4 zase 2x1. Je problém u mňa v nastavení? Používam LibreELEC oficial 9.95.2
  Odpovědět
@BBARON: Díky za radu, už jsem si "vymazal" seriály, které jsem měl ve složce nedokoukáno a byly dokoukánySmile
Ještě jsem zjistil, že se mi někdy stane, že se shlédnutý díl seriálu nesynchronizuje s TRAKT.TV a je označený na TRAKT.TV jako neshlédnutý. Dělá to náhodně.
  Odpovědět
@"Daven" tak potom mi to skus zalogovat a poslat kodi.log
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" 

Prosím tě je možný zůstat na verzi 1.3.28 ??? Za nás co jsem v komunitě s lidmi kterým sem to zprostředkoval by jsme rádi zustali na verzi 1.3.28 která je určitě přehlednější než Lite verze...  Jednomu z nás to zůstalo ve starší verzi a my by jsme ji chtěli taky ale nevíme jak Big Grin   děkuji za odpověd :-)
  Odpovědět
Zdar bude Stream cinema zase někdy vypadat normálně jako předtím? Příspěvek že to je light verze je starý už 3 měsíce, tak mě to fakt zajímá. Přešel jsem z 18.9 protože už se mi polovina věcí nechtěla aktualizovat na 19.1 a omg…

Upřímně tohle UI je hrozné. K čemu mi je Top 100 když tam nemám poslední sledované nebo novinky/novinky s dabingem. Fakt zbytečné překopání něčeho co krásně fungovalo. Navíc než najedu na žánr tak zbytečně proklikávat na filtr. Proč? Filtrování podle jména herce? Podle písmene? Proč to nedát do vyhledávání. A zvlášť dát žanry.

Nechci znít nevděčně, ale příjde mi to jako zbytečná práce 🤷🏻‍♂️. Tohle fakt není user friendly
  Odpovědět
A vidíš, já to tam mám. Ono by to chtělo se taky trochu zajímat, ne pouze kritizovat. Doporučuji ti přečíst si první příspěvek tohoto vlákna, pak mudruj.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Sorry že polovina příspěvků zde jsou srance. A logicky člověk čte to co je na konci = nejvíce aktuální. Navíc jsou tu příspěvků 3 prdele.

A nikdo tu nemudruje. Ale nechápu proč když něco bylo nějak a suprově, tak proč to měnit. 🤦🏻‍♂️
  Odpovědět
sorry , ale ty nemáš ani zbla snahu niečo si vyhľadať, čo koľvek zistiť , či overiť, a áno  hlavne si prečítať FAQ. to je vždy na začiatku . Plné  ústa múdrostí, s ktorými si tak môžeš vytreť  r...ť . 
však , keď je to na hovno , tak to nepoužívaj, alebo vytvor svoj stream-cinema a utvor si ho k obrazu svojmu.


Citace:Sorry že polovina příspěvků zde jsou srance.
Navíc jsou tu příspěvků 3 prdele.
 
no miesto toho aby si poslal log , tak tu zasieraš toto vlákno ty.
howg.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)