• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
@"BBaron" je to škoda ten popis je len jeden a ten istý pre všetky diely, oproti 18 leia, tam je popis ku každému dielu zvlášť, len okrajovo a prečo to potom ide v SC v 18ke leia ked ze chyba DB
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
@"JL1" asi si to zle pochopil. Opravil som chybu na serveri a uz aj v 19ke je pre kazdu epizodu zvlast popis, len ten popis je iba v CZ. Nemam zatial dalsie jazyky. Ak nemam popis k epizode, tak sa pouzije popis k serialu. ak nieje ani ten, tak je popis prazdny.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" jasne chapem a este sa vratim k traktu neplanujes tam pridat  polozku popularne?
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Ahoj, již několik dní mi nelze nic přehrát. Hlášení chyby: Přehrávání selhalo: Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát. Více informací o této zprávě v protokolu. Kodi.log jsem sice prošel, ale nevím co tam, mám hledat? Před tím vše fungovalo bez problémů rok a půl a vždy jsem byl schopný po aktualizaci vše zprovoznit, teď mám vše aktuální  nějakou dobu zničeho nic to nejde. Co mám udělat? log v příloze
Díky
  Odpovědět
(29.09.2021, 21:15)Petr K Napsal(a): Ahoj, již několik dní mi nelze nic přehrát. Hlášení chyby: Přehrávání selhalo: Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát. Více informací o této zprávě v protokolu. Kodi.log jsem sice prošel, ale nevím co tam, mám hledat? Před tím vše fungovalo bez problémů rok a půl a vždy jsem byl schopný po aktualizaci vše zprovoznit, teď mám vše aktuální  nějakou dobu zničeho nic to nejde. Co mám udělat? log v příloze
Díky

Ahoj, mě tohle dělalo, pokud jsem měl nastaveno hodně cache pro video v nastavení doplňku po startu. Ideální je smazat advancedsettings.xml a pak zkoušet na kolik procent tě to pustí.
  Odpovědět
(30.09.2021, 11:47)Daven Napsal(a):
(29.09.2021, 21:15)Petr K Napsal(a): Ahoj, již několik dní mi nelze nic přehrát. Hlášení chyby: Přehrávání selhalo: Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát. Více informací o této zprávě v protokolu. Kodi.log jsem sice prošel, ale nevím co tam, mám hledat? Před tím vše fungovalo bez problémů rok a půl a vždy jsem byl schopný po aktualizaci vše zprovoznit, teď mám vše aktuální  nějakou dobu zničeho nic to nejde. Co mám udělat? log v příloze
Díky

Ahoj, mě tohle dělalo, pokud jsem měl nastaveno hodně cache pro video v nastavení doplňku po startu. Ideální je smazat advancedsettings.xml a pak zkoušet na kolik procent tě to pustí.
Ahoj, máš pravdu před nějakým časem jsem měnil nastavení cache a po nějaké době jsem musel spouštět kodi na 2x, protože na poprvé to taky nešlo přehrát a při ukončení a opětovné zapnutí už to zase šlo. Ale pár dní nazpět už to nepomohlo. Napadlo mě to taky a zkoušel jsem měnit a dát i výchozí nastavení, ale nepomohlo. Až tvoje rada smazat soubor problém vyřešilo. Tak díky za radu.
  Odpovědět
Od 1.10. nemám v ponuke žiadny nový stream. SC inak funguje bezchybne, KRA predplatené ešte 300 dní. Neevidujete niekto čosi podobné?
  Odpovědět
(07.10.2021, 19:25)Luboss Napsal(a): Od 1.10. nemám v ponuke žiadny nový stream. SC inak funguje bezchybne, KRA predplatené ešte 300 dní. Neevidujete niekto čosi podobné?
Ja som na Tom rovnako. Neviem čo sa deje..
  Odpovědět
(07.10.2021, 19:40)tifar Napsal(a):
(07.10.2021, 19:25)Luboss Napsal(a): Od 1.10. nemám v ponuke žiadny nový stream. SC inak funguje bezchybne, KRA predplatené ešte 300 dní. Neevidujete niekto čosi podobné?
Ja som na Tom rovnako. Neviem čo sa deje..
čekol som si to pre istotu aj na aplikácii v mobile ale je to to isté...
  Odpovědět
Pridávam sa, taktiež žiadne nové streamy.
  Odpovědět
chlapci, ale nemusite do kazdej temi pisat to iste ... staci na jedno miesto....uz je to opravene.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Bbaron ty si king! Big up! Ďakujeme 😉
  Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat jak se zbavit problikávání černé obrazovky pči přehrávání, hlavně v akčních zcénách to dělá nejvíc už delší dobu. Nevím čím to je? Díky
  Odpovědět
Skus to viac popisat, pripadne pri akych filmoch a minutazi sa ti to deje ... ja som nic take nepozoroval...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Tak jsem to odhalil, dělá to zvuk při těch akčních scénách je vždy ve filmech zkuk silnější a jsou tam více basy a to nějak ruší, aji jde vždy slyšet jako trhnutí zvuku, když zmizí na chvili obraz jako by to něco nestíhalo. Když jsem to dal slaběji tak to přestalo blikat i při těch scenách, ale pak nejde slyšet tolik, když mluví. Nechápu proč to má vliv a co s tím? Když jede zvuk i video přes HDMI do TV. A hlavně to dřív nedělalo až od určité doby před časem to začlo. Chtělo by to nějak asi zeslabit ty basy?
Dále se chci zeptat jestli se dá nějak vyřešit? Abych nemusel v nastavení Kody - Přehrávač vypínat harwarovou akceleraci - MediaCodec při přehráváni SD videa, když není jiný stream bez vypnutí to totiž buď nenajede a nebo se to trhá a opačně na ostatní hd streamy to zase musím zapnout, aby se netrhali a šli spustit. Tohle dělá i na android TV.
  Odpovědět
@"Petr K" skus ist do nastavenia KODI a tam -> system -> Audio, kde si najdi polozku "Povolit preposielanie signalu" a toto zapni. Pripadne si precitaj toto: https://stream-cinema.online/install#audio prejdi si to cele a skus to ponastavovat podla toho. Snad ti to pomoze. Ked sa bude preposielat audio, tak nemusi KODI dekodovat. Ak este vypnes tu synchronizaciu obrazu a zvuku, tak nebude musiet KODI dekodovat video aj audio a nasledne to preposielat dalej. Tato operacia celkom dost zatazuje CPU.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Tak jsem vyměnil HDMI kabel a problém se ztrátou obrazu při silnějším zvuku odstraněn. Zřejmě špatně odrušeny mezi sebou dráty. I obraz má teď lepší barvy a kontrast. Jinak zkusil jsem nastavit počet kanálu a povolit průchod a musel jsem to vrátit zpět na výchozí hodnoty, protože mi nešel slyšet zvuk. Zřejmě to po HDMI neumí. A proč se trhá SD video při povolené hardwarové akceleraci? Díky
  Odpovědět
Bylo by prosim mozne udelat v HDR-novinky stranky po 100 zaznamech? Nyni je tam 500 zaznamu a trva minutu,nez se mi to vzdy nacte, i po zastaveni streamu. Zarizeni X96m+,CoreElec 19.2 (Kodi 19.2). Dekuji za zvazeni. Na CoreElec 925 (Kodi 18) je to rychle. Edit.Diky,uz je tam tech 100,ted uz jen ty Kids,tam je take 500 zaznamu.
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
  Odpovědět
V addonu pro Kodi 19.x nejsou videt vsechny dostupne streamy, zejmena ne ty 4K HDR a 4K DV. V addonu pro 18.x tyto streamy videt jsou. Staci overit napr. na No time to die, Gemini man, atd. Tento problem je i u serialu. Mozna delam nekde chybu, ale potvrdilo to jiz vice useru. Podivejte se prosim na to. Dekuji.
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
  Odpovědět
Ahojte mám odroid n2+ a dosť často aj keď nie vždy sa my stáva že po spustení vyskočí na mňa hláška - Nesprávne prihlasovacie údaje.Praješ si otvoriť nastavenie doplnku? Stačí ale dať len nie a SC sa bez problémov pustí a prehrá čo potrebujem. Skúšal som aj nastaviť čakanie na internet od 10 do 60 sekúnd ale je to jedno proste tá hláška sa dosť často objavuje. V mojom prípade mám pocit že by stačilo keby bola v nastaveniach SC možnosť vypnutia upozornení.
ODROID N2+
COREELEC 19.3 MATRIX
SC 2.1.14+k19
predplatné na kra ešte 183 dní.
Za každú radu budem vďačný.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)