• 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.24
(24.04.2020, 19:48)Lateralus Napsal(a):
(24.04.2020, 14:25)Lateralus Napsal(a): Dobry den. Mam takyto problem. Clenstvo na webshare mi konci zhruba o 7 dni. Tak som si zaplatil clenstvo na kra.sk na 3 mesiace a pri spusteni filmu mi pise,ze nemam aktivovane predplatne. To si mam tiez kupit na 12 mesiacov,aby som mal nejake to V.I.P? Pretoze pri prepnuti uctu na webshare mi to tiez nejde.Inak mam poslednu novu verziu pluginu.Za kazdu radu vdaka.
 

Prosim,vedel by mi s tym niekto poradit?
Takže som to spustil cez ws. Na kra.sk mám zaplatené na 3 mes. ale asi bude treba na 12 mes. i keď píšu,že každý balíček obsahuje to isté. Čiže žiadne V.I.P. Tak by som sa rád dozvedel,ktoré členstvo si mám predplatiť. Ďakujem.
Zdravím přes vyhledávání sem nic nenašel tak zkusím tady, jak plugin tak repozitář mi při instalaci na androidu hlásí chybu že instalace selhala kvůli neplatné struktuře. Někdo prosím tipy jak to nahodit nebo kde je chyba ? Díkec
Dobry den,

Po aktualizaci mi hlasi chybu hesla na webshare. Chci nastavit znovu, ale v nove verzi se mi nastaveni zobrazi necitelne a nelze tak nastavit udaje.  
Jsem ted v pasti ma nekdo podobny problem? Mam televizi Android od Philips. 

Diky za odpoved
Diky moc za vsetko.

Prosim ta v SC mi neuklada naposledy videne ani v serialoch ani vo filmoch

Nevieme preco?
instaluj rucne ale musis ako prve instalovat appku subtitl...caff a potom archiv...po restarte ti ponukne update na nove verzie...skusane vti 14.6
Chci se zeptat jestli někdo má registrací u kra.sk a jestli jo tak jaká je jejich databáze filmů
(25.04.2020, 07:36)asfyx Napsal(a): nie v kodi ale plugin enigma2,ten mam ale platbu chce cez pay pal ten nemam,je to len 1,20€.../nejedna sa o sc instalaciu a appky tie mam/ dik

a preco to neriesis na ab fore TU mas archiv czsk tak to tam ries

@daf8 ty mas enigmu2? ak ano tak tu stiahnes ale mam dojem ze chces pre kodi tak nainstaluj repozitar cder.sk 
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
(25.04.2020, 09:11)petvik Napsal(a):
(24.04.2020, 23:27)dangerouse Napsal(a):
(24.04.2020, 22:27)noise Napsal(a): Ahoj, nevíte někdo prosím proč na Win10 nefunguje "poslední sledované" a co s tím? Na androidu tenhle problém nemám.
Díky za tipy.
Taky mi to nejde, ale kdyby nefungovalo celé SC bylo by to horší. Asi zkusím nahodit celé Kodi znovu a dám vědět
Nahodit celé KODI znovu nepomůže. Nainstaloval jsem na dva PC s WIN10 jako čistou instalaci KODI, doplněk SC jsem vzal ten doporučený z cder.sk. Na obou PC jede SC bez problémů, vše funfuje, pouze "Poslední sledované" není funkční. Na TV s Androidem toto funguje, na PC s Linux-Ubuntu také. Je tedy zřejmé, že je problém jen ve WIN10. To je škoda, neboť "Poslední sledované" jsem byl zvyklý často používat. Snad to půjde opravit.
Jj koukám hodně na seriály tak mě prudí  nemožnost automatického výběru streamu pokud je seriál i na kra.sk. Prostě na dvou úložištích platit nebudu. Bohužel pro kra.sk! Mám zaplacený rok na Webshare. Stejně jako rok před tím a předtím a předtím. Stejně tak zaplatím i rok budoucí. Tak jen doufám ,že se vše vrátí k normálu a ten kdo platí na WS, bude moci svobodně koukat na streamy z WS. A ten kdo platí na kra.sk dostane zase streamy co jsou určené pro něho.
(25.04.2020, 09:56)Kingkuba Napsal(a): Dobry den,

Po aktualizaci mi hlasi chybu hesla na webshare. Chci nastavit znovu, ale v nove verzi se mi nastaveni zobrazi necitelne a nelze tak nastavit udaje.  
Jsem ted v pasti ma nekdo podobny problem? Mam televizi Android od Philips. 

Diky za odpoved
Mám KODI ver 18.6 na TV od Phillips tiež. Problém s písaním hesla tu nie je.

a) Inštaloval si KODI z "Obchod Play", ktorý je v tejto TV predinštalovaný? Ak nie, je možné, že máš verziu napr. pre tablety, ktorá má iné rozlíšenie.
b) Máš vypnutý "automatický výber streamu" (v nastavení doplnku)? Ak nie, je možné, že sa "chyba hesla" netýka webshare, ale kra.sk.
Heart 
Ahoj BBarone, trochu nechápu, proč takové obrovské změny ?  Proč není Stream Cinema v repozitáři na https://kodi-czsk.github.io/repository/ nebo https://repo.xbmc-kodi.cz/

Proč je najednou repozitář někde na slovenských stránkách a totéž s fórem? Můžeš to prosím nějak vysvětlit? Vy jste se nějak nepohodli nebo co?

Víš, doporučila a nainstalovala jsem všem v rodině a teď se zlobí, že to vypadá jako nějaký podvod...apod.
Ráda bych jim to nějak vysvětlila, ale nemám na základě čeho...

Jo a nešlo by po změně a aktualizaci repozitáře dát pryč ty hlášky o novém fóru? Fakt to tam docela vadí... třeba v příští aktualizaci?

Díky, Monča.

PS: Miluju StreamCinema, nekoukáme na normální TV, nesnáším reklamy. Máme velkou rodinu a nedám na KODI a StreamCinemu dopustit.
Zdravím, chtěl bych poprosit vývojáře jestli by nemohl v doplňku SC dát možnost vybrat si z čeho se automaticky budou streamy pouštět. Od nové verze totiž nejde sledovat žádný seriál postupně protože se mi vždy vybere zdroj z kra.sk a webshare který používám je jako druhý.

Tak jestli by to šlo nějak přidat možnost výběru prioritního serveru pro automatické pouštění dalších epizod.

Jinak doplňku fandím a za nějaký feedback předem děkuji
(24.04.2020, 17:59)BBaron Napsal(a): @vanecj: plugin zobrazuje dostupne subory. Ak ale niektory subor na tvojom "preferovanom" ulozsku nieje, tak ti to nepojde prehrat. Potrebujes mat aktivovane konto na tom ulozisku, kde ten subor je dostupny. Takze ak je subor dostupny len na webshre, tak potrebujes mat ucet webshare. Ak je subor dostupny len na kra.sk tak potrebujes na prehratie suboru ucet z kra.sk

@klonn1001: a nic ti to nepise? Nespustas subor, ktory je na kra.sk ? zistis to tak, ze vo vybere suboru je pismeno "k" (kra.sk) aleob "w" (webshare.cz)
@BBaron: už tomu rozumím a chápu to, přijde mi ale, že zezačátku, nešlo pouštět víc souborů, ale nyní postupně již začínají být na výběr mezi "k" a "w" více souborů. Díky moc za info a za tvoji práci.
Ahoj.
Vše uděláno podle návodu.
Aktualizováno taky.
Když chci zapnout film tak mě to napíše chybu;

<Urlopen error [errno 1]_ssl.c:480: error:14077410:SSL routine:SSL23_GET_SERVER_HELLOConfusedslv3 alert handshake failure>

A nic to nespustí. Co stim?
(24.04.2020, 01:50)BBaron Napsal(a): verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
Kde si môžem stiahnuť alebo updatnuť verziu na 1.3.24 lebo posledná verzia čo mám je 1.3.21 a nejde mi spustiť ani film ani seriál nič.
Pokud chcete na webshare sledovat online filmy stáhněte si v kodi CZ&SK Doplňky a soubory online je tam také uložto.cz,HellSpy.cz, webshare.cz,fastshare.cz je to skoro stejné jako stream cinema CZ a SK ale funguje to a kdo má účet na uložto.cz může sledovat filmy také online ostatní nevím nemám u nich účet
(24.04.2020, 01:50)BBaron Napsal(a): verzia 1.3.24 bola prave vydana. Boli tam spravene mensie kozmeticke zmeny ako napriklad v nastaveni pluginu je napisane, z ktoreho webu mate zadavat prihlasovacie udaje. Pre istotu som dal webshare na prve miesto, aby ludia, ktory boli zvyknuty zadavat na pre miesto prihlasovacie udaje z webshare ich mali stale na prvom mieste a nevpisovali do kolonky pre kra.sk Big Grin
Pevne verim, ze mate vsetci nainstalovany novy repozitar a zapnutu aktualizaciu.
Všetko som aktualizoval, ale stále mi píše, že nie som prihlásený na webshare, a pritom mam prihlasovacie údaje vyplnené, nemenil som ich od kúpy.
Wink 
BBaron: perfektní práce! I já laik pro PC jsem to zvládnul... Smile  To se nechlubím,pouze konstatuji. Big Grin
Všechno jsem aktualizoval a funguje,ale proč se mi např.v Poslední sledované filmy nebo seriály na první pozici objevuje pořád jakysi qr kod s odkazem na toto forum
@mmost: aby sa o nom kazdy dozvedel, kedze zo stareho fora nas "vykopli"
to jo, ale proc je to tak agresivni a humpolacke Smile  No, nahrnu vsechny drobne navrhy, pripominky a poznatky z minuleho tydne sem:

1) v doplnku zobrazovana adresa fora by se mohla zobrazovat pouze v rootu (ne ve vyhledavani, serialech, filmech...)

2) v doplnku zobrazovana adresa by mohla mit trochu "profesionalnejsi" tvar: "Forum doplnku: https://forum.cder.sk" (lip to zni, neni to podbizive jako pojistovak s nohou ve dverich a cder je ted uz znacka™, bit.ly osklive)

3) odkaz na forum by mohl byt i na stream-cinema.online

4) prosty textovy odkaz na novy repozitar mi hooodne chybel v popisku YT navodu (odkaz na forum by tam mohl byt tez)

5) "Hlaseni chyb" by si zaslouzilo na foru sekci. "Vetsi" temata mohla byt oddelena (a uzavritelna) a nyni pri vstupu na forum nelze hlaseni chyb nalezt (clovek musi jit na jistotu do "vseobecne"). Na stare forum jsem chodil jen jednou za rok, kdyz neco prestalo fungovat, zkontrolovat jestli je chyba jen u me a vzdycky se hlaseni chyb dalo najit na prvni pohled (a ten jeden megathread moc zpetnemu dohledani problem->reseni nepomaha, kdyz se tam misi spousta individualnich problemu)

Jinak take diky za vsechnu praci na doplnku a vseho kolem Smile


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)